Bildirilen hacme dayalı en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün 11'inci çeyrek koin kaımını tamamladı.

Rekor Çeyrek Sonrasında Binance, BNB

Bildirilen hacme dayalı en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün 11'inci çeyrek koin kaımını tamamladı. Bu yakma hem BNB hem de USD cinsinden Binance'ın şimdiye kadar yaptığı en büyük koin yakımına işaret ediyor. Binance şu ana kadar 11 yakım olayında 20.12 milyon BNB (298 milyon dolar eşdeğeri) yaktı ki bu toplam 200 milyon arzın yaklaşık % 10.1'ini temsil ediyor.

Tarihsel olarak, Binance’ın geliri temel olarak işlem hacmidir ve spot ticaret hacmine dayandırılmıştır. Binance, geçen yıl spot ticaret, vadeli işlem, borç verme ve Çin'de P2P ticareti gibi ücretlerin üzerine anlamlı gelir getirmesi beklenen üç yeni ürün piyasaya sürdü. Bu yıl Binance, opsiyon işlemleri ticaret platformunu Deribit'e rakip olmak için piyasaya sürmeye başladı.

 Binance, dördüncü çeyrekte % 28 artış gösteren SimilarWeb verilerine göre 66.6 milyon ziyaret gerçekleştirdi. Spot ticaret açısından Binance henüz ikinci en iyi çeyreğini kaydetti. Spot hacmi son çeyrekte yaklaşık % 91 arttı - 80 milyar dolardan 150 milyar dolara yükseldi. Vadeli işlem hacminin aylık bazda devam ettiği görülmüştür ve ilk çeyrekte yaklaşık % 190 oranında büyümüştür.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ