Reltime’ın Proof of Authority Blockchain ve merkezi olmayan bankacılık ekosistemi 2022’nin 2. çeyreğinde piyasaya çıkacak.

Reltime’ın Proof of Authority Blockchain ve merkezi olmayan bankacılık ekosistemi 2022’nin 2. çeyreğinde piyasaya çıkacak. Reltime, son kullanıcılarına sınırsız ortak hesaplar ve eşler arası krediler getiren ilk blockchain şirketi olacağını duyurdu.

Şu anda Reltime, Bitmart ve CoinTiger'da listeleniyor. Reltime ayrıca yakın gelecekte iki IEO daha yürütme yolunda: biri P2PB2B'de ve diğeri IndoEx'te, her ikisi de RTC koduyla.

https://p2pb2b.io/token-sale/365/

https://international.indoex.io/buyieo/RTC

Reltime, Norveç, El Salvador, Kanada ve Hindistan'da bir ekip tarafından kuruldu. Reltime, 2018'de King's College London'da bir proje olarak başladı. Güven, performans ve güvenlik üzerine inşa edilen Reltime DeFi (Merkezi Olmayan Finans) Ekosistemi, TAG Systems ve FSS gibi dünyanın önde gelen finansal ortakları tarafından sahiplenilir, desteklenir ve desteklenir. Teknoloji

Reltime Ekosistemi

Reltime, kendi merkezi olmayan bankacılık ekosistemi ile izinli bir blok zinciri oluşturmayı öngörüyor. Reltime, İnternet bağlantısı olan herkesi, eşler arası (P2P) borçlanma ve borç verme, döviz bozdurma ve yerel ve uluslararası transferler gibi gelişmiş finansal faaliyetlerde bulunma konusunda yetkilendirecek, üstelik hiçbir ücret ödemeden. İlk lansmanın 2022'nin 2. çeyreğinde Brezilya, Avrupa, Hindistan, Japonya ve Meksika'da gerçekleşmesi planlanıyor. Reltime, aynı yılın 4. çeyreğinde hizmetleri için küresel bir erişime sahip olmayı bekliyor; hedefi, 2023 yılının ilk çeyreğinde halka arz yapmaktır.

Sınırsız ödeme işlemleri için merkezi olmayan altyapısı ile Reltime, kendi istikrarlı para birimiyle lider bir tam hizmet dijital finans platformu olmayı hedefliyor ve fiat transferleri için SWIFT/IBAN'ı gereksiz hale getiriyor.

Yetki Kanıtı Protokolü

Reltime ayrıca, kullanıcılar arasında kimliğe dayalı olarak ödemeler, anında ödeme ve ücretsiz işlemler sağlamak için gelişmiş bir yetki kanıtı (PoA) protokolü geliştiriyor. Reltime'ın amacı, bankacılık sistemini otomatik ve düzenlemelere uygun fiili bir merkezi olmayan platform olarak yeniden inşa etmektir. El Salvador'da da bir yan kuruluş kuruluyor (Ocak 2022'de faaliyete geçti).

Reltime, kiracı ve mikro işlemlerde kullanılan son teknoloji blok zincir teknolojisini yeniden tanımlamayı ve platformunu kullanarak geleneksel finansal piyasa ile kripto para piyasası arasında köprü kurmayı amaçlıyor. Bugün insanlar bankacılık sistemlerinden tam bağımsızlığa bir adım daha yaklaştı. Herkes, Reltime Open API'sinden DLT tabanlı bir hizmet oluşturabilir.

Reltime Çok Sayıda Hizmet Sunar

Reltime projeleri, Kredi Verenin bir kredi teklifini özelleştirebileceği ve telefon iletişim listesindeki herhangi bir borçluyla akıllı bir sözleşme oluşturabileceği mobil uygulamalar, ücretsiz P2P transferi, ortak hesap, borç veren ve borç alan arayüzü içerir. Aynı zamanda, bir mikro-Swap değişimi olan Teminatlı Borç Alan için Pazar Yeri ve son olarak, son kullanıcılar tarafından kontrol edilen kapsamlı bir bankacılık platformu olan DEFI Sandbox'ı içerir. Kullanıcılar, Reltime'ın hizmetin MVP'sini de sunduğu tanıtımı buradan inceleyebilir: https://youtu.be/8_drHmU_WP4

Reltime, platformlarını kullanarak geleneksel finans piyasası ile kripto para piyasası arasında köprü kurmayı amaçlıyor. Bunu yaparak Reltime, blok zincir teknolojisinin toplu olarak benimsenmesini sağlamada ve DeFi'nin büyümesini hızlandırmada lider bir DeFi ürünü olmayı hedefliyor. DeFi ile ilgili sorunlar, mevcut DeFi ürünlerinin karmaşıklığı ve DeFi ortamını tam olarak anlamak için teknoloji konusunda bilgili olma ihtiyacı ile ilgiliydi. Reltime, DeFi'ye giriş engelini hafifletmeyi planlıyor ve birkaç yıldır proje üzerinde çalışıyor.

Reltime, kullanıcılara teslimatın tam kapsamını yerine getirmek için sektördeki birkaç kilit oyuncu ile ortaklık kurmuştur. Lisans/BIN/EMI, Ödeme, Para Yatırma, Biyometrik Kart ve Geliştirme'den. Reltime ekibi, projeyi gerçekleştirmek için hem kuruculardan hem de ortaklardan para topladı. Borsada listelenmenin amacı, Reltime'ın hizmetlerini küresel pazara ve kripto pazarındaki kullanıcılara ulaştırmaktır. Aynı zamanda, tüm token sahipleri 2022'nin 4Ç'sinde PreIPO'ya davet edilecek.

Ekosistem, hem finans endüstrisinden, geliştiricilerden hem de dağıtımlardan herkese açık olacak. DEFI ve Finansal sistemler tamamen matematiksel hesaplamalarla ilgilidir. Reltime, yatırımcıları çekmek ve en önemlisi: Reltime Ekosistemini kitle pazarına getirebilecek küresel ortaklar bulmak için listelerde büyük bir potansiyel görüyor. CEO Frode van der Laak, "Geleceği gerçekten dört gözle bekliyoruz," dedi.

Reltime hakkında daha fazla bilgi edinmek için Reltime.com'u ziyaret edin.

Twitter: https://twitter.com/Reltimedefi

Telegram Kanalı : https://t.me/reltimedefi

Telegram Grubu : https://t.me/reltimedefiecosystem

Linkedin:https://www.linkedin.com/company/reltimedefi

Medya bağlantısı:

İletişim: Frode van der Laak

Şirket: Reltime A.Ş.

E-posta: [email protected]

Web sitesi: https://reltime.com/

Kaynak: Reltime AS

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ