Bu yazımızda sizlere Request Network (REQ) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve REQ Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Request Network (REQ) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi REQ Coin

Bu yazımızda sizlere Request Network (REQ) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve REQ Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Request Network (REQ) Nedir?

Talep, insanların ve kuruluşların "finansal verileri ve seçimleri üzerinde tam kontrole sahip olduğu" bir "küresel kooperatif finansal sistemi" öngörüyor. Başka bir deyişle, Request Protokolü, silo halindeki finansal sistemleri birbirine bağlayan bir arayüzdür ve kullanıcıların basit eşler arası ödeme taleplerinden tam iş faturalarına kadar çeşitli ödemeler talep etmelerini sağlar.

Request Network ile entegre olmak isteyen işletmeler bunu: (1) bir REST API, (2) bir ağ istemcisi çalıştırarak veya (3) bir ağ node’unu çalıştırarak yapabilirler.

REQ tokenleri şu anda ödeme isteklerine erişim sağlayan bir yardımcı program tokenleri olarak hareket etmektedir. Request Ağı, node’ları işletmek, yönetim haklarını REQ'ye yerleştirmek ve REQ ödemesine karşı daha fazla indirim sağlamak için REQ hisselerini talep etmeyi planlar.

 Request Network'ün altında yatan teknoloji, Ethereum blok zinciri ve işlem verilerini depolamak için özel bir IPFS ağıdır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ