Oluşturulan cüzdan sayısı, kripto projelerinin başarısını belirlediği en yaygın ölçümlerden biridir. Sürekli öz değerlendirmelerimizde düzinelerce faktörü göz önünde bulundurduğumuzu söylemek güvenli olsa da Revuto farklı değil.

Revuto, Cardano Ağında Nasıl En Büyük Topluluk Oluşturucu Oldu?

Oluşturulan cüzdan sayısı, kripto projelerinin başarısını belirlediği en yaygın ölçümlerden biridir. Sürekli öz değerlendirmelerimizde düzinelerce faktörü göz önünde bulundurduğumuzu söylemek güvenli olsa da Revuto farklı değil.

İnanılmaz bir şekilde, Revuto Yönlendirme Programı, Cardano blok zinciri için 2,4 milyon yeni cüzdan adresinin oluşturulmasından sorumlu olacaktır. Uygulamamız için yapılan bu erken kayıtlar, dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere büyük faydalar sağlayan kripto destekli bir abonelik çözümü vizyonumuzu güçlendirmeye yardımcı oldu.

1 Ağustos'ta Revuto uygulamasının uzun zamandır beklenen lansmanı için hazırlanırken, bugüne kadar yaptığımız yolculuğu gözden geçirmenin iyi bir fikir olduğunu düşündük. Bu süreçte deneyimli yatırımcılara 10 milyon ABD doları değerinde token satarak Cardano'daki en büyük inşaatçı topluluk olmayı nasıl başardık?

Abonelik Ekonomisini Yükseltmek

Her şey ürünle başlar – kullanıcıların Spotify ve Netflix'ten Disney+ ve Hulu'ya kadar bir dizi tekrarlanan mal hizmetini ve ürününü Engellemelerine, Ertelemelerine ve Onaylamalarına olanak tanıyan sezgisel bir abonelik yönetimi platformu.

Pazarlama ekibimize övgüler yağdırmak isteriz (kesinlikle bunu hak ediyorlar), Revuto'daki herkes, kredinin aslan payının temel teklifimize - ve onu bir sonraki seviyeye taşımaya yardım eden geliştiriciler ve ilk destekçilere ayrıldığını biliyor.

Ne de olsa, Apple son derece iyi yönetilen bir teknoloji şirketidir - ancak iPhone'lar ve MacBook'lar çok iyi olmasaydı, kaygan pazarlamaları ve anlayışlı iş zekaları onları ancak bir yere kadar götürürdü. Revuto'nun topluluğun hayal gücünü büyük ölçüde ele geçirmesinden gurur duyuyoruz.

Tabii ki, Revuto'nun yüksek işlem hacmi ve çevre dostu kimlik bilgileri ile bilinen açık kaynaklı bir kamu blok zinciri olan Cardano'da ilk token satışı olması anlamında ilk hamle avantajına sahip olduğumuzu söylemek doğru. Bu ayrım endüstride bir miktar ses çıkmasına yardımcı olsa da, üretim hattından çıkan binlerce dApp ile benzersiz büyümemiz sağlanmadı, Revuto duyulmak için bağırmak zorunda kaldı. Mayıs ayında proje, BlackDragon Venture Capital liderliğindeki özel bir turda 1,7 milyon dolar topladı ve gerçekten ivme kazanmaya başladı.

Bu dönüm noktasına ulaştığımızdan beri Early Bird Tier 1 yatırımcıları için bir NFT platformu ve pazar yeri geliştirdik; yeni ve geliştirilmiş bir Yönlendirme programı duyurdu; topluluk tarafından yönetilen bir Token Üretim Etkinliği (TGE) gerçekleştirdi; ve takipçi sayımızın sosyal medyada artmasını izledik.

Kripto Çağrısı

Şu anda Telegram'da Revuto'yu takip eden 23.000'den fazla ve Twitter'da 25.000'den fazla topluluk üyesi var. Sonuçları Revuto'nun genel yönünü etkileyen topluluk anketleri düzenleyerek kalabalığın bilgeliğinden giderek daha fazla yararlanıyoruz. Merkezi olmayan karar verme, ileriye giden yoldur.

Sonuç olarak, herkesin Revuto ekosisteminde bir rol oynamasını istiyoruz. Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize atıfta bulunarak jeton kazanıp kazanmadığınızı; REVU token stake etme, ödünç alma veya mikro kredi verme amaçlarıyla kullanmak; veya bir platforma nasıl, ne zaman ve ne kadar süreyle abone olacağınızı belirlemek için uygulamayı kullanarak, sizi takımda istiyoruz.

Hiç şüpheniz olmasın, herkese açık düzenli hackathonlar, tasarım mücadeleleri ve pazarlama RFP'leri (Teklif Talepleri) dahil olmak üzere önümüzdeki aylarda dört gözle bekleyecek çok şey var. Tüm yollar uygulamamızın lansmanına çıkarken, bundan sonra birçok ilgi çekici yöne ayrılacağını vaat ediyor. Revuto'nun sunduğu her şeyi henüz tam olarak tanımadıysanız, şimdi tam zamanı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ