Revuto uygulamasını artık piyasaya sürdü. Sürüm, yoğun bir test dönemini takip ediyor ve ekip, uygulamanın en başından itibaren kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için yorulmadan çalışıyor.

Revuto uygulamasını artık piyasaya sürdü. Sürüm, yoğun bir test dönemini takip ediyor ve ekip, uygulamanın en başından itibaren kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için yorulmadan çalışıyor. Aldığımız ilk geri bildirimlere dayanarak, bu çabalar boşuna değildi: Uygulama, etkileyici işlevselliği ve tasarımı hakkında yorum yapan kullanıcılarla beğeniyle karşılandı. Birçoğu, arkadaşların ve ailenin REVU tokenleri kazanmasını sağlayan tavsiye kodlarını paylaşmakla da meşgul.


V1'de Kalkış Var: İşte Bilmeniz Gerekenler

Daha önce duyurulduğu gibi, mobil uygulama başlangıçta erken kayıtlar için - yani Revuto tavsiye programı kullanıcıları - ve ayrıca REVU Token Satış yatırımcıları için kullanılabilir.

Uygulama, kullanıcıların tokenlerinin durumunu, yani referans programı aracılığıyla toplanan ve Token Satışı sırasında satın alınanları yansıtan bir REVU token bakiyesi görüntüler.

KYC gereksinimleri, bir özçekim, kimlik kartı ve adres kanıtı içeren son derece basittir. Adreslerini teyit eden geçerli bir vatandaşlık belgesine sahip olmayanlar devam edemez ve yalnızca mevcut uygulama kullanıcıları (erken kayıtlar ve Token Satış yatırımcıları) bir referans kodunu paylaşabilir ve yeni katılımcıları giriş yapmaya davet edebilir. Yakın tarihli bir blog yazısında özetlendiği gibi, yönlendirme ödülü 10'dan 5 REVU tokenine düşürüldü.

Uygulamaya girmek için izlenmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

Revuto hesabı için bu linkten oturum açın

• E-postanızı giriniz

• Sihirli bağlantınızı bulun

• Bir şifre seçin

• Kimliğinizi onaylayın ve KYC ile doğrulayın. KYC doğrulamasının henüz aktifleştirilmediğini belirtelim

Uygulama şu anda ne kadar iyi olursa olsun, Eylül ayına kadar çok daha iyi hale gelecek.

Revuto uygulamasını bu linkten indirebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ