Bu yazımızda sizlere Ripio Credit Network (RCN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve RCN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ripio Credit Network (RCN) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi RCN Coin

Bu yazımızda sizlere Ripio Credit Network (RCN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve RCN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ripio Credit Network (RCN) Nedir?

Ripio Credit Network, "aracısız, şeffaf ve sınırsız borç piyasaları oluşturmak için Ethereum blok zincirindeki borç verenleri ve borç alanlarını birbirine bağlayan açık bir küresel kredi ağı" kurmayı amaçlıyor.

Herkes Ripio Credit Network aracılığıyla kredi verebilir veya krediye erişebilir. Ripio ayrıca, yalnızca bir borçlu ve alacaklıya değil, aynı zamanda kredi ayrıntılarını sağlayan ve yöneten bir yaratıcıya da sahip olan isteğe bağlı "Kosigner destekli krediler" sunar.

Ripio Credit Network merkezinde özel bir token, RCN ve borç verme ve borç alma bakiyelerini kapatmasına ve eşleştirmesine izin veren birkaç Likidite Havuzu bulunur. Bir borç veren tarafından sağlanan kripto para birimi cinsinden fonlar, RCN aracılığıyla takas edilebilir, blok zincirine yayınlanabilir ve nihayet borçlunun tercih ettiği para birimi için tekrar takas edilebilir.

RCN tokeni, ağdaki tüm katılımcılar için akıllı sözleşmeler yürütmek için kullanılıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ