Bitcoin ve çoğu altcoin, son kazanımların ardından geri çekilirken, XRP %10 daha patladı ve 1,3 dolara ulaştı.

Bitcoin ve çoğu altcoin, son kazanımların ardından geri çekilirken, XRP %10 daha patladı ve 1,3 dolara ulaştı.

48.000 doların üzerinde üç ayın en yüksek seviyesine ulaştıktan kısa bir süre sonra, Bitcoin hızla geri çekildi ve saatler içinde 2.000 doların üzerinde kaybetti. Çoğu altcoin de Ripple dışında kırmızı renkte. XRP, bir haftada %60 artarak 1.3 $ ile kendi rekorunu kırdı.

XRP Yükseliyor

Alternatif kripto paralar, geçtiğimiz günlerde etkileyici kazançlar elde etti. Ethereum, 3.300 doları aşarak ücrete öncülük etti. Böylece ETH, 20 Temmuz'daki çöplükten bu yana değerini neredeyse iki katına çıkardı.

Bununla birlikte, ikinci en büyük kripto, bir günde yaklaşık %3 oranında geri çekildi ve şu anda 3.200 doların biraz üzerinde oturuyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Cardano ayrıca haftalık %40 artışla en iyi performans gösterenler arasında yer aldı. Dünden bu yana ufak bir düzeltmeye rağmen, ADA 2,1 dolarda duruyor ve aslında piyasa değerine göre üçüncü en büyük dijital varlık olarak Binance Coin'i geçti.

Polkadot (%-2.5), Uniswap (%-3.5), Solana (%-0.5), Litecoin (%-2), Chainlink (%-3.5) ve MATIC (%-5) de bir günde geri çekildi.

Buna karşılık, XRP 24 saatlik bir ölçekte yaklaşık %9 arttı. Ripple'ın yerel tokeni bir haftada %60 arttı ve Mayıs ortasından bu yana en yüksek fiyat seviyesi için 1,3 saat önce aştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ