Ripple ekibi, NFT'lerin basılmasını sağlayan XLS-20 ile XRPL topluluğunu inşa ediyor.

Ripple 156T $ Pazarını Fethedecek – ODL, FX Piyasalarının %90

Ripple ekibi, NFT'lerin basılmasını sağlayan XLS-20 ile XRPL topluluğunu inşa ediyor.
Ripple, şirketin ticari faaliyetlerini yürütmek için aylık XRP satış gelirlerini kullandığından, Yargıç Torres'in varlığa menkul kıymet deme olasılığı yüksektir.
Bir blockchain sınır ötesi ödeme şirketi olan Ripple Inc, amiral gemisi ürünü Ripplenet için muazzam bir zafer ilan etti. Ripple CEO'su Brad Garlinghouse'a göre, şirketin Ripplenet'i 30 milyar dolarlık ödemeleri  hem itibari para hem de kripto para işledi.

Amerika Birleşik Devletleri SEC tarafından açılan devam eden davaya rağmen, Ripple çeşitli pazarlarda önde gelen fintech şirketleriyle önemli ortaklık anlaşmaları imzaladığından, İsteğe Bağlı Likidite pazarı hızla genişliyor. Bildirildiğine göre, dünya çapında 19'dan fazla yeni müşteri ODL ekosistemine katıldı. Ek olarak, ODL'de yaklaşık 40 ödeme piyasası aktiftir ve dolayısıyla döviz piyasalarının yüzde 90'ını temsil eder.

Sınır ötesi ödeme şirketi, 2022'de 156 trilyon dolara ulaşacağı tahmin edilen balonlaşan pazardan yararlanmaya hevesli.

Böylelikle XRP topluluğuna, dava son aşamalara girerken dayanacakları bir şey veriyor. En son kripto fiyat oracle'larımıza göre, XRP fiyatı ATH'ye, 3,40 $'a ulaştığından beri bir takoz konsolidasyonunda.

Mevcut takoz 2013-2017'deki gibi patlarsa, XRP fiyatının bir sonraki boğa piyasasında 10 doların üzerine çıkması planlanıyor. XRP tokenlerine göre, dijital varlığın toplam piyasa değeri 10 doların üzerinde işlem yapabilmek için 500 milyar doları aşması gerekecek.

Ripple'ın mevcut ters rüzgarları aşmak için önemli bir direnç göstermesiyle, piyasa stratejistleri varlığın önümüzdeki yıllarda 10 doları aşacağından emin.


Ripple ve XRP Piyasa Görünümü

Ripple ekibi, XLS-20'nin NFT'leri basması için etkinleştirildiği bildirilen XRPL topluluğunu inşa ediyor. Bu nedenle, Ripple CTO'su David Schwartz'a göre, XRPL ağındaki tokenleştirme, küresel sanat meraklıları için geçerli olacak.

12 amici briefin sunulduğu devam eden dava beklenenden uzun sürse de, XRP topluluğu zaman içinde daha güçlü olduğunu kanıtladı. Piyasa verilerimize göre XRP, yaklaşık 18.7 milyar dolarlık bir piyasa değerine ve günlük yaklaşık 1.8 milyar dolarlık işlem hacmine sahip.

Bununla birlikte, mevcut tokenlerin neredeyse yarısı olan Ripple XRP holdingi, düzenleyicilerin dikkatini çekti ve Biden yönetimi bunu "yırtıcı" olarak nitelendirdi. Şirket aylık 1 milyar XRP jetonu alıyor ve bir kısmını ikincil piyasaya satıyor. Kalan sepet, piyasa olgunlaştıkça daha sonra yeniden açılmak üzere bir emanet hesabına iade edilir.

Ripple, şirketin ticari faaliyetlerini yürütmek için aylık XRP satış gelirlerini kullandığından, Yargıç Torres'in varlığa menkul kıymet deme olasılığı yüksektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ