SBI Ripple Asia'nın CEO'su Adam Traidman, Ripple'ın İsteğe Bağlı Likiditesi için Asya'da deneme ve pilot projeler yürüttüklerini açıkladı.

Ripple, Asya

SBI Ripple Asia'nın CEO'su Adam Traidman, Ripple'ın İsteğe Bağlı Likiditesi için Asya'da deneme ve pilot projeler yürüttüklerini açıkladı.

Asya, kripto firması Ripple'ın sınır ötesi ödeme koridoruyla ulaşacağı bir sonraki büyük pazar olabilir. SBI Ripple Asia CEO'su Adam Traidman YouTube kanalı Thinking Crypto'daki röportajında Adam Traidman, Ripple'ın Asya'daki İsteğe Bağlı Likidite (ODL) çözümünü uygulamaya başladığını söyledi. SBI Ripple Asia, Japon finansal hizmetler devi SBI Holdings'in bir yan kuruluşudur. CEO'ya göre, SBI Ripple Asia, şirketin ödeme koridoru için çeşitli şirketlerle “sınırlı deneme ve pilot projeler” başlattı.

 Adam Traidman, muhtemelen bu yılın ilerleyen dönemlerinde ve gelecek yıla, işlerin daha geniş bir üretime geçeceğini düşünüyor. “Büyümeyle kısıtlanan havale şirketlerinin ön fonlama gereksinimleri olduğundan, çok fazla sermayeye sahip olmalarını bekliyorum - çok daha fazla esnekliğe sahip olacaklar” diye ekledi. Ripple’ın ODL hizmeti, genellikle bir iş gününden daha uzun süren transferlerin maliyetini ve süresini azaltmaya yardımcı olduğu için sınır ötesi ödemeler için kullanılır. CEO, bunun sınır ötesi transferlerde para birimi dalgalanmaları ve ön fonlama gereksinimlerini ortadan kaldırdığını kaydetti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ