Analitik bir Twitter hesabı, 100 milyon ve 150 milyon XRP şeklinde iki transferin yapıldığını bildirdi.

Ripple Balinaları 250 Milyon XRP Taşıdı

Analitik bir Twitter hesabı, 100 milyon ve 150 milyon XRP şeklinde iki transferin yapıldığını bildirdi.

Bu arada, Talep Üzerine Likidite (ODL) koridorlarının dördünde XRP Likidite Endeksi'nde artış gösteren bir analitik yayınlandı.

250 Milyon XRP Bithumb'a Taşındı

XRPL Monitör sayfası toplam 250 milyon XRP olmak üzere iki büyük XRP aktarımı algıladı. Her ikisi de Bithumb borsa cüzdanları arasında yapıldı.

Son zamanlarda, XRP yatırımcıları daha aktif hale geliyor gibi görünüyor. Ripple CEO'su bu yıl halka açılma planlarını açıkladıktan sonra bu hareket meydana geldi.

Bitstamp'taki XRP Likidite Endeksi, Bitso yükseliyor

XRPL Monitörü kripto borsaları arasında birkaç ardışık XRP işlemi tespit etti. Bunlardan ikisi Bitstamp'a yapıldı ve toplam yaklaşık 71 milyon XRP idi.

"Bitstamp - Bitstamp 21,990,778.442161 XRP;

Anonim cüzdan - Bitstamp 49,999,994.9999 XRP. "

Bitstamp, ODL donanımlı borsalardan ve XRP / USD koridorlarından biridir.

Ripple / XRP'ye özel Twitter hesabı @tenitoshi'nin son tweetine göre, dört ODL koridorunda XRP Likidite Endeksi Bitstamp'ın en yüksek seviyesini aldı. Bu aynı zamanda XRP'nin benimsenmesinin daha yüksek olduğunu gösterir.

Daha sonra XRP / MXN çiftinin işlem gördüğü Meksika'daki Bitso borsasındaki koridor geliyor. Bu koridor ve Filipinler'deki Coin.ph platformundakiler yukarıda belirtilen diğer ODL koridorları gibi Ripple ve ortağı MoneyGram tarafından kuruldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ