Coinbase borsası, Binance 100 milyon XRP'yi Çin'e transfer ettikten sonra 300 milyon dolar değerinde XRP tokeni bağladı.

Coinbase borsası, Binance 100 milyon XRP'yi Çin'e transfer ettikten sonra 300 milyon dolar değerinde XRP tokeni bağladı.

Dev XRP Transferleri

Popüler kripto izleme platformu Whale Alert, ABD merkezli en büyük kripto borsası Coinbase tarafından tek bir işlemde taşınan 256 milyon XRP tokeni tespit etti.

Bu kripto miktarı, mevcut XRP fiyatı olan 1.13 $’dan 300.776.300 dolara karşılık geliyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Coinbase dahili olarak 256 milyon XRP'yi hareket ettiriyor

XRP ile çalışan analitik web sitesi Bithomp tarafından paylaşılan veriler, işlemin Coinbase'in dahili cüzdanları arasında gerçekleştirildiğini ortaya çıkardı.

Nasdaq listesindeki kripto ticaret merkezi, ABD SEC düzenleyici kurumunun Aralık 2020'de Ripple Labs'a karşı yasal bir dava başlatmasının ardından Bitstamp, Binance U.S ve diğerleri gibi diğer bazı büyük borsalarla birlikte bu yılın Ocak ayında XRP işlemlerini askıya aldı.

Topluluk, SEC başkanı Gary Gensler'in Demokrat Senatör Elizabeth Warren'a kripto düzenlemesi hakkında ayrıntılı bir plan sağlamak zorunda olduğu gün olduğundan, 28 Temmuz'da Coinbase'in platformunda XRP'yi eski durumuna getirmesini bekliyordu.

Binance, 100 milyon XRP'yi Çin'e kaydırıyor

Bu hafta başlarında Whale Alert tarafından büyük XRP işlemleri de tespit edildi. Üst düzey kripto borsası Binance, iki parça halinde (60 milyon ve 40 milyon XRP) şaşırtıcı 100 milyon XRP tokeni transfer etti.

Alıcı Çin'deki en büyük kripto borsasıydı: Huobi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ