Büyük kripto borsalarından anonim cüzdanlara yaklaşık 120 milyon XRP aktarıldı. Bu arada XRP hala 0,30 doların üzerinde işlem görüyor

Ripple Balinaları Harekete Geçti: Yaklaşık 120 Milyon XRP Büyük Borsalardan Taşındı

Büyük kripto borsalarından anonim cüzdanlara yaklaşık 120 milyon XRP aktarıldı. Bu arada XRP hala 0,30 doların üzerinde işlem görüyor

XRPL Monitor Twitter botu, XRP Defterindeki para transferlerini takip eder. Kısa bir süre önce, yaklaşık 120 milyon XRP olmak üzere iki büyük işlem tespit edildi.

Koin iki büyük kripto borsadan gönderildi, ancak hedef cüzdanlar belirlenmedi.

Yaklaşık 120 Milyon XRP Taşındı

XRPL Monitor, şaşırtıcı iki XRP işlemi hakkında topluluk verileriyle paylaştı. Biri toplam 60 milyon XRP, diğeri - 59,999,750 XRP.

Gönderenler, XRP işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan analitik web sitesi Bithomp'a göre Bithumb ve Bitstamp borsalarıydı.

Hedef cüzdanlardan biri LBIclient olarak adlandırılıyor, diğeri anonim bir kullanıcı tarafından gönderildi.

Büyük XRP ve BTC işlemleri genellikle kripto Twitter'da çok dikkat çeker ve kullanıcıların fiyattan bir düşüş beklediğini gösteren çok sayıda olumsuz yorumu tetikler.

 Bununla birlikte, üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP, son dalgalanmadan sonra 0,30 $ seviyesinin üzerinde kalıyor ve yazı yazılırken 0,32 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ