XRPL Monitor hesabı, toplam 70.139.458 XRP olmak üzere birkaç ardışık işlem tespit etti. Yapılan işlem 39,993,038 dolara eşit.

Ripple Balinalarının Hareketine Rağmen 2020’de% 25 Arttı

XRPL Monitor hesabı, toplam 70.139.458 XRP olmak üzere birkaç ardışık işlem tespit etti. Yapılan işlem 39,993,038 dolara  eşit.

Bundan önce, 1 Mart'ta blockchain devi Ripple,  emanet cüzdanından bir milyar XRP’yi açığa çıkardı.

Ripple 70,1 Milyon XRP Gönderiyor

Ripple'ın 70 milyondan fazla XRP'yi aktardığı Twitter bot XRPL Monitörü tarafından art arda beş işlem tespit edildi.

XRP transferleri hakkında veri sağlayan Bithomp sitesinden gelen bilgiler, 19.3 milyon XRP'nin bir BitGo cüzdanına taşındığını göstermekte.

70,1 milyon XRP'nin geri kalanı Ripple'in kendisine ait adresler arasında gönderildi.

Birkaç gün önce Ripple emanet deposundan 1 milyar XRP taşıdı. Ancak, daha sonra, 900 milyon XRP emanete geri gönderildi.

‘XRP Bu Yıl % 25 Arttı’

Son zamanlarda, Financial Times'daki bir makale, XRP satışlarının aslında Ripple'ın gelirinin önemli bir bölümünü oluşturduğunu ve kripto devinin elinde tuttuğu paraları kademeli olarak satmazsa kaybına devam edeceğini ortaya koydu.

XRP topluluğundan bazıları, Ripple bankaları hedeflediğinden, bunun oldukça doğal olduğunu söyleyerek, kurumsal yatırımcılar XRP'yi satın almak istediğini söyledi.

Bununla birlikte, topluluktaki birçoğu, Ripple'ın sabit XRP satışları için eleştirerek, paranın fiyatının yükselmesini önlediğini iddia ediyor.

Bu arada, bir XRP topluluğu üyesi @RobertArtRobArt, bu yıl şimdiye kadar XRP'nin yüzde 25 arttığını tweetledi.

 Bu yılın başlarında, Ocak ayında, XRP 0.20 $ fiyat seviyesinden yükseldi ve 0.30 $ 'ı aşmayı başardı. Ancak bu uzun sürmedi, yazı yazılırken, üçüncü en büyük para birimi, CoinMarketCap'e göre yüzde 1.23 artış göstererek 0.2357 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ