Ripple, dünya çapında kullanılan ripplenet ve isteğe bağlı likidite programları ile saygın bir blockchain sınır ötesi ödeme şirketine büyüdü.

Ripple, Blockchain Kurucular Fonu ile Kuvvetleri Supercharge Web3 Evlat Edinme - XRP Miting İçin Mücadele Ediyor

Ripple, dünya çapında kullanılan ripplenet ve isteğe bağlı likidite programları ile saygın bir blockchain sınır ötesi ödeme şirketine büyüdü. XRP Price, Cuma günü son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 4 kazandı.

Bir blockchain ve kripto ödeme şirketi olan Ripple Labs, Blockchain Kurucuları Fonu (BFF) olarak adlandırılan Singapur merkezli bir risk sermayesi fonuna stratejik bir yatırım duyurdu. Blockchain Kurucular Fonu'na (BFF) stratejik yatırımın, dünya çapında erken Web3 girişimlerinin blockchain teknolojisini hızlandırmasına yardımcı olması amaçlandığı bildiriliyor.

Duyuruya göre, Ripple tarafından finansman BFF tarafından merkezi olmayan finans için altyapı ve ürünleri inşa eden yüksek potansiyelli erken aşama şirketleri desteklemek için kullanılacak. Özellikle, Blockchain Kurucular Fonu, endüstri liderleri, yatırımcılar, aile ofisleri ve önde gelen finansal kurumlar da dahil olmak üzere 100'den fazla Web3 odaklı şirket tarafından desteklenmektedir.

Brooks Entwistle, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Ripple Genel Müdürü, yorum yaptı.

Blockchain teknolojisinin endüstrileri dönüştürebileceği açıktır. Startup'ların blockchain teknolojisinin potansiyelinin kilidini açtığını görmek istiyoruz ve küresel pazar için gerçek dünya fayda ile dünya standartlarında ürünler yaratan girişimleri hızlandırmak için Blockchain Kurucular Fonu ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.

Blockchain Kurucular Fonu'nun yönetici ortağı Aly Madhavji, fonun ülke ve dünya çapında Web3 hızlanmasında uzun bir yol kat edeceğini söyledi. Ayrıca, Singapur hükümeti yeni ortaya çıkan endüstrinin büyümesine yardımcı olacak açık kripto düzenlemeleri belirledi. Madhavji kaydetti.

Sektördeki en önemli oyunculardan birinden alınan destek için son derece minnettarız. Bu devrimin ön saflarındayız ve Ripple ile olan bu ortaklık yeni nesil girişimcileri daha da yönlendirecek ve işlerini yeni pazarlara genişletecek.

Ripple, dünya çapında kullanılan ripplenet ve isteğe bağlı likidite programları ile saygın bir blockchain sınır ötesi ödeme şirketine büyüdü. Ancak şirket, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, şirketin aylık XRP satışları yoluyla kayıtsız menkul kıymetler sattığını iddia eden bir dava açtıktan sonra yasal savaşlarla mücadele ediyor.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki düzenleyici belirsizlik, son bankacılık krizine rağmen, blockchain yatırımlarına darboğazlar koydu. Örneğin, kurumsal sınıf bir kripto para birimi platformu olan Anchorage Digital, bu haftanın başlarında ABD'deki düzenleyici belirsizlik nedeniyle işgücünün yüzde 20'sini gönderdiğini açıkladı. Ripple, düzenleyicilerin düzensiz menkul kıymetler olduğunu düşündüğü XRP satışlarında SEC ile savaşta 100 milyon doların üzerinde yasal ücret harcadı.

Bu nedenle, Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, SEC devam eden davayı kazanırsa, blockchain ödeme devinin karargahını kripto dostu bir ulusa aktaracağını açıkça belirtti.

SEC sandalyesi, Bitcoin dışında tüm dijital varlıkların kayıt dışı menkul kıymetler olduğunu söyleyerek Gary Gensler ile Ripple, ABD'den ayrılmasını sessizce hazırlayabilirdi. Ayrıca, XRP dünya çapında farklı merkezi borsalarda işlem görür ve çeşitli kıtalarda ODL hizmetlerinde farklı kurumsal yatırımcılar tarafından kullanılır.

Bu arada, XRP Price Cuma günü son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 4 artışla 0,378419 $ civarında işlem gördü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ