San Francisco merkezli sınır ötesi ödeme şirketi Ripple, önümüzdeki 21 yıl boyunca XRP'yi satmaya devam edecek.

Ripple Bu Hamlesiyle “Sakın XRP’ye Yatırım Yapmayın” Diyor

San Francisco merkezli sınır ötesi ödeme şirketi Ripple, önümüzdeki 21 yıl boyunca XRP'yi satmaya devam edecek.

Ripple, toplam 100 milyar XRP arzının yarısından fazlasına sahip ve 2017'de satışlarını yönetmek için bir emanet programı oluşturdu.

Kripto para birimini kapsayan bağımsız bir medya kaynağı olan XRPArcade'den gelen yeni bir rapora göre Ripple, 2017 yılının Aralık ayından bu yana ayda ortalama 196 milyon XRP sattı. Bu oranda şirket, Nisan 2041'e kadar satışlarına devam edecek.

Toplam 5.5 milyar XRP, Ripple’ın emanet cüzdanlarını kalıcı olarak terk etti, bu da şirketin yayınlandığı sırada toplam 1.03 milyar dolarlık XRP sattığını gösteriyor.

XRP'yi üçüncü taraflara dağıtmak için kullanılan bilinen bir Ripple cüzdanı oldukça aktif kaldı ve Şubat ayında bilinmeyen cüzdanlara 75.202.210 XRP gönderdi.

XRP Piyasalar Raporunu 2020 yılının ilk çeyreğinde Nisan ayı sonuna kadar açıklayacak olan Ripple, son aylarda üçüncü en büyük kripto para biriminin satışını yavaşlattı.

Geçen yılın dördüncü çeyreğinde şirket, tezgah üstü işlemlerde doğrudan kurumsal oyunculara 13.08 milyon XRP sattığını açıkladı. Şirket, kripto borsalarına XRP satmadı.

Bununla birlikte, Ripple'a ait bir cüzdan, varlıklarını kurumlara satmak için kullanılırken, Şubat ayında bilinmeyen cüzdanlara 17 milyon dolarlık 75,202,210 XRP göndererek oldukça aktif kaldı.

 Ripple, şirket kripto varlık hareketleri hakkında ilk çeyrek özetini yayınladığında satılan XRP'nin tam miktarı ortaya çıkmış olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ