Brad Garlinghouse, Ripple'ın Amazon'a benzer şekilde büyüyebileceğini söylüyor.

Ripple CEO’su Bu Defa Net Konuştu

Brad Garlinghouse, Ripple'ın Amazon'a benzer şekilde büyüyebileceğini söylüyor.

CNN'den Julia Chatterley ile uzun zamandır beklenen röportajında, Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, şirketi ve e-ticaret devi Amazon'un arasında cesurca paralellikler çizdi. Bu karşılaştırmanın yardımıyla, merkez bankalarının neden bir gün XRP kullanmaya başlayabileceğini açıkladı.

Ripple Amazon'un Liderliğini Takip Ediyor 

Chatterley, Ripple'ın XRP'yi 'Fed Coin' ile değiştirecek bir platform oluşturabileceğini önerdiğinde, Garlinghouse durumun böyle olabileceğini kabul etti.

"Şu anda odaklandığımız müşteriler ticari bankalar, ödeme sağlayıcılarıdır. Hizmet verebileceğimiz diğer müşteri türlerini düşünüyoruz."

Garlinghouse, şu anda 1 milyar dolardan fazla bir değere sahip olan Amazon'un başlangıçta kitap sattığını ve Barnes & Noble ile rekabet ettiğini hatırladı. Ripple için sınır ötesi ödemeler ilk nokta oldu, ancak diğer endüstri nişlerine girebileceğimize de dışlamaz.

"Başka bir nokta yapmadan önce sınır ötesi ödemeler kazandığımızdan emin olmak istiyoruz."

Yakın Vadede Halka Arz Yok

XRP topluluğu Ripple'ın halka arzıyla ilgili daha fazla bilgi edinmek istedi. Garlinghouse'a göre, Ripple'ın yaklaşmakta olan kripto IPO yarışının sonuncusu olmayacağını söylediğinde sözleri yanlış anlaşıldı.

"Bir nevi açık tuttum ve insanlar bundan biraz farklı bir şey duydular."

Ripple, Ortaklarının Büyümesini İstiyor

Ripple zaten geleneksel para transferi şirketi MoneyGram'ın yüzde 10 hissesine sahip. Garlinghouse, Ripple'ın tüm şirketi satın almayı ve ortaklarını ve rakiplerini alt etmeyi planlamadığını doğruladı.

 "Müşterilerimizle rekabet etme işinde olmak istemiyoruz. Müşterilerimizle ortaklık kurmak istiyoruz."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ