Ripple'ın XRP'si 55. Küresel Forum etkinliği sırasında Brad Garlinghouse'un konuşması sırasında ilgi odağı olabilir.

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, 13-14 Mart tarihlerinde Singapur'da gerçekleşecek olan 55. Küresel Forum sırasında kilit konuşmacılardan biri olacak.

Etkinlik, Amerikalı sanayici Joseph Wharton'un yardımıyla kurulan Pennsylvania Üniversitesi'nin işletme okulu Wharton Okulu tarafından düzenleniyor.

Global Forum, farklı iş alanlarında bakış açılarını paylaşan iş liderleri, hükümet yetkilileri ve akademisyenlerden oluşan bir düşünce kuruluşunu bir araya getiriyor. Etkinlik şimdiye kadar 31 ülkede gerçekleştirildi.

Özellikle Garlinghouse, kripto para birimi endüstrisinin konuşmaya katılacak tek temsilcisi olacak. Konuşmacılar arasında ayrıca JPMorgan, Mastercard ve merkez bankacılarının temsilcileri de yer alıyor.

XRP İçin Bir Avantaj

Büyük olasılıkla, Garlinghouse bu aşamayı XRP kripto para biriminin benimsenmesini teşvik etmek ve daha geniş kripto para birimi endüstrisinin gelişimine dokunmak için kullanacak. Kısa süre önce dünyanın en büyük bankalarının ertesi yıl kriptoyu benimseyeceğini ancak alandan çok sayıda kripto paranın kaybolacağını tahmin ediyor.

Garlinghouse, 8 Ekim'de gerçekleşen New York Ekonomi Kulübü'nde yaptığı röportaj sırasında tüm kripto ticaretinin yüzde 99,9'unun fiyat spekülatörleri tarafından yönlendirildiğini iddia etmişti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ