Ripple yöneticileri, 2019 sona ererken kripto devinin geçmişi ve geleceği hakkında konuşuyor.

Ripple CEO

En son "Ripple Drop" bölümünde, Ripple yöneticileri 2020 ve on yıl boyunca tahminlerini paylaşıyorlar. Sözleri kripto için parlak bir gelecek yazıyor, ancak birçok proje muhtemelen ölecek gibi.

Gerçek Kullanım Durumları

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, kripto para endüstrisinin bir miktar konsolidasyon göreceği görüşünü yineliyor. Binlerce kripto para birimine ihtiyaç olmadığında ısrar ediyor ve 2020 "kaliteye geçiş yılı olacak” diyor ve ekliyor:

"Sanırım konsolidasyonu görmeye devam edeceksin. Evet, dünyanın orada 3,000’den fazla kripto para birimine ihtiyacı yok ve bence kamu hizmeti eğer istersen kaliteye bir göç olacağına dayanacak."

Şirketin CTO'su David Schwartz, blockchain projelerinin kaliteli kullanım örneklerine öncelik vermek söz konusu olduğunda Garlinghouse ile aynı görüşleri paylaşıyor. Schwarz, gerçek bir sorunu çözebilen ve insanların yaşamlarını iyileştirebilen blok zincirlerinin bir avantaj sağlayacağını ifade ediyor ve ekliyor:

"Ama bence farklı kullanım örneklerinde daha fazla blockchain büyümesi yapacağız. Odaklanacağımızı düşünüyorum, asıl sorunu çözebilir misin?"

Kripto Para Çöküşü

Ripple'ın yatırım kolu Xpring'in SVP'si olan Ethan Beard, blockchain ve kriptonun potansiyel olarak küresel finansal altyapının yerini alabileceğine inanıyor. Bu arada Müşteri Başarısı Kıdemli Başkan Yardımcısı Marcus Treacher, blockchain'in dördüncü sanayi devriminin ön saflarında yer alan diğer "temel olanak sağlayan teknolojiler" ile birleşeceğini tahmin ediyor.

 Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Monica Long, internetin ilk günlerine benzer şekilde endüstrinin ve patlamanın benzer bir olgunlaşmasını göreceğini iddia ediyor. Ayrıca internet kullanıcılarının birbirleriyle sorunsuz bir şekilde değer alışverişinde bulunabileceği dijital alan olan Değer İnternetinin ortaya çıkmasını da öngörüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ