Brad Garlinghouse'a göre, Ripple çalışanları ihtiyacı olanların sevdiklerine para göndermelerine yardımcı olmak için uzaktan çalışıyor.

Ripple CEO

Brad Garlinghouse'a göre, Ripple çalışanları ihtiyacı olanların sevdiklerine para göndermelerine yardımcı olmak için uzaktan çalışıyor.

Koronavirüs salgınının hem büyük hem de küçük işletmeler için zararlı olduğu kanıtlanmıştır. Ripple CEO'su Brad Garlinghouse'a göre, şirketi işçilerinin sağlığına öncelik veriyor, bu yüzden şimdi uzaktan çalışıyor. Ancak, Ripple bu kritik zamanda müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

İhtiyacı olanlara yardım etmek

Evden çalışan teknoloji kalabalığına katılmasına rağmen, Ripple hala ihtiyaç sahiplerine yardım eli vermeye kararlı. Garlinghouse, bireylerin sevdiklerine sınır ötesi ödeme yapmalarına izin vermek için 'ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını' söylüyor.

San Francisco merkezli blockchain şirketi yakın zamanda MoneyGram gibi sayısız ortağıyla birlikte sınır ötesi ödeme endüstrisindeki liderlerden biri olarak kabul edildi.

Haritasız Sular

Garlinghouse ayrıca, küresel ekonominin koronavirüs krizi nedeniyle “keşfedilmemiş sularda” olduğunu belirtti. Bununla birlikte, piyasaların tarihsel olarak iyileşmeye yetecek kadar esnek olduğuna inanıyor.

 Yatırımcı Bill Ackman geçtiğimiz günlerde Başkan Donald Trump'ın arka arkaya iflasları önlemek için tüm ülkeyi kapatması gerektiğini önerdi. Aksi takdirde, Amerika 'bildiğimiz gibi' tarihe karışabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ