Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, küresel ekonominin mevcut durumunun Bitcoin ve genel kripto piyasalarını toparlanması için birinci sıraya yerleştirdiğini söyledi.

Ripple CEO

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, küresel ekonominin mevcut durumunun Bitcoin ve genel kripto piyasalarını toparlanması için birinci sıraya yerleştirdiğini söyledi.

YouTube'da yayınlanan son bir sanal toplantıda Garlinghouse, ABD ve yurtdışındaki ekonomik teşvik önlemlerinin gelecekte ABD doları üzerinde olumsuz bir etki yaratmasını beklediğini söyledi.

“Bence hükümet teşviki sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde yaklaşık 3 trilyon dolar. Büyümeye devam edeceğini umuyorum ve muhtemelen daha da önemli bir makro ekonomik felaketi önlemek için gerekli olsa da, kesinlikle gelecek üzerinde bir etkisi olacağını düşünüyorum.

İnanıyorum ki, fiat para birimlerinin düşürülmesiyle sonuçlanacak. Ve görüyorsunuz, bazı gelişmekte olan piyasalarda, döviz kurları değişmeye başladı. Ama burada ABD'de bile, bu bir faktör. ”

Garlinghouse, Bitcoin'in finansal bir kriz için tasarlandığına dikkat çekiyor - ve şimdiye kadar iyi çalışıyor. Kripto hareketinin altına dijital alternatifler yarattığını ve kripto piyasalarının bir bütün olarak küresel mali krizden, 2008 mali krizinden sonra altının yaptığı gibi fayda sağlayacağına inanıyor.

“Bitcoin'in 2008 ve 2009'daki küresel mali krizin ardından doğduğunu hatırlamak önemlidir.

Altın birçok yönden güvenli bir liman varlığı olmuştur. 2008 likidite krizinin başlangıcında düştü, ancak daha sonra büyük bir çalışma yaptığını gördünüz ve sanırım genel olarak kripto piyasasında benzer bir yörünge ve benzer bir fırsat göreceğiz. ”

Garlinghouse uzun zamandır BTC'de bir değer deposu olarak yükseldiğini söylemesine rağmen, XRP'nin hızının ve verimliliğinin onu ödemeler için çok daha iyi bir varlık haline getirdiğini savunuyor. San Francisco girişiminin, dijital işlemlere olan talepteki artışa rağmen XRP'nin sınır ötesi havalelerde kullanılmaya devam edeceğini söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ