Bitcoin neredeyse yüzde 20 oranında yükselirken, kripto alanındaki bazı insanlar paralarını masadan almayı düşünüyor. Ancak, Ripple CTO’su bunun iyi bir fikir olduğunu düşünmüyor

Ripple CTO’sundan Çarpıcı Bitcoin Açıklaması Geldi

Bitcoin neredeyse yüzde 20 oranında yükselirken, kripto alanındaki bazı insanlar paralarını masadan almayı düşünüyor. Ancak, Ripple CTO’su bunun iyi bir fikir olduğunu düşünmüyor

CoinMarketCap'e göre, son 24 saat içinde Bitcoin yüzde 17'nin üzerinde bir fiyat ekledi ve şu anda 6.600 $ seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Bazıları analistler BTC'nin bir aralıkta işlem göreceği bir birikim dönemi öngördüğü için şimdi paralarını almaya başlamak isteyebilirler. Ancak, Ripple CTO'su David Schwartz, bunun çok iyi bir fikir olduğuna inanmıyor.

Magic Internet Money Podcast'ine ev sahipliği yapan Brad Mills, endişe verici bir tweet yayınladı ve yatırımcıları paralarını masadan çıkarmaya çağırıyor, çünkü S&P 500 endeksinin önümüzdeki hafta daha da düşeceğine inanıyor.

“Paranızı henüz masadan çıkarmadıysanız, ne beklediğinizi bilmiyorum. Pazartesi iyi görünmeyecek. Muhtemelen 3 devre kesicinin tümü yakında vurulacaktır. -7, -13%, -20% herkes evine gidiyor. 1-2 haftalık pazarlar kapandı, sonra açığa satış yapılmadı. ”

Ayrıca Bitcoin'den bahsetti ve geçen haftakinden daha da çökeceğine dair derin düşüş eğilimi göstererek bir günde yüzde 50 kaybetti. Daha fazla BTC satmayı düşünüyor.

Ripple’dan David Schwartz, Mills’e yanıt verdi ve temel olarak şu anda bu tavsiyeye uymaya değmediğini söyledi. Bankalar da dahil olmak üzere diğer yatırım araçlarının da titrek olduğunu düşünüyor.

Buna göre Mills, paranın çekilmesi ve bankalar da dahil olmak üzere diğer çeşitli varlıklara yayılması gerektiğini söyledi.

 Kripto tüccarı Josh Rager, Bitcoin fiyatındaki mevcut artışın henüz yükseliş için yeterli olmadığına inanıyor. BTC'nin tekrar iyi bir yükseliş başlatmak için en az 6.400 doları geçmesi gerektiğini ifade etmişti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ