Ripple CTO'su David Schwartz, kripto topluluğundaki şaşırtıcı düşmanlık seviyelerinin endüstrinin bir bütün olarak büyümesini engellediğini söylüyor.

Ripple CTO

Ripple CTO'su David Schwartz, kripto topluluğundaki şaşırtıcı düşmanlık seviyelerinin endüstrinin bir bütün olarak büyümesini engellediğini söylüyor.

Sanal Blockdown 2020 konferansı sırasında Schwartz, kripto sahiplerinin, yatırım getirisi elde etme arzusu nedeniyle aşiret kazanma eğiliminde olduklarını ve rakip teknolojilere karşı kayda değer düzeyde düşmanlık gösterdiklerini söyledi.

“Sanırım benim için şaşırtıcı olan tek şey, birçok alanda yeniliğe karşı bir çeşit düşmanlık. Bunların çoğu, bir projeye yoğun yatırım yapmış insanlardan geliyor. Bitcoin'in dünyayı ele geçireceğini düşünüyorsanız, muhtemelen biraz Bitcoin sahibi olduğunuz gerçeğiyle yüzleşmeden kripto para birimi alanı hakkında konuşamam.

Ethereum'un devralacağını düşünüyorsanız, muhtemelen biraz Ether'iniz var. XRP defteri dünyadaki en büyük şey olduğunu ve herkesin her şey için kullanacağını düşünüyorsanız, muhtemelen biraz XRP'ye sahip olursunuz. ”

“Birisi size şöyle diyorsa,“ Hey, Bitcoin'de bu sorun var ya da Ethereum'da bu sorun var ya da XRP defteri bu zayıflığa sahip ”diyorlarsa haklıysanız, kendinizi para kaybettiğinizi hissedersiniz.

Schwartz, Bitcoin'i örnek olarak göstererek, kral kripto para yatırımcılarının diğer kripto para birimlerinde neden iyileştirmeleri kabul etmeyebileceğini açıklıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ