Ripple, anonim bir cüzdandan 200 milyondan fazla XRP aldı ve birkaç kripto borsasının 155 milyon XRP transfer etmesine yardımcı oldu

Ripple’dan Devasa Hareketler! XRP  Neden Hareket Ettirildi


Ripple, anonim bir cüzdandan 200 milyondan fazla XRP aldı ve birkaç kripto borsasının 155 milyon XRP transfer etmesine yardımcı oldu

Whale Alert tarafından paylaşılan son verilere göre, Ripple anonim bir kripto cüzdanından 218.682.488 XRP tokeni aldı. Bu kripto miktarı toplamda 280.331.182 dolara karşılık geliyor.

Analitik web sitesi Bithomp tarafından sağlanan ayrıntılar, bunun Lüksemburg'daki genel merkezle Bitstamp borsası olduğunu gösteriyor. Bitstamp, Ripple'ın Avrupa'daki İsteğe Bağlı likidite platformudur ve SEC'in Ripple Labs aleyhine dava açmasının ardından bu yıl Ocak ayında XRP ticaretini askıya alan borsalardan biridir.

Whale Alert tarafından atılan bir dizi tweete göre, Ripple son on bir saat içinde 65 milyon XRP tokeni (onları RL18-VN ve RL43-EE cüzdanlarına göndererek) işlemiş durumda.

Ayrıca, ABD merkezli Bittrex ticaret merkezi 20 milyon XRP'yi Upbit borsasına taşıdı ve Binance şaşırtıcı bir şekilde 70 milyon XRP'yi Huobi'ye kaydırdı.

Toplam XRP miktarı, fiat cinsinden 196.578.243 ABD Dolarına eşdeğerdir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ