Piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi Bitcoin'den bile daha fazla hareket ediyor.

Ripple Direnç Seviyesinin Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

Piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi Bitcoin'den bile daha fazla hareket ediyor.

Dogecoin ve Chainlink gibi diğer paralar, tıpkı kripto para birimlerinin geri kalanı gibi, senaryoya yapışıyor ve birlikte ilerliyor ve son birkaç ayın kayıplarını geri alıyor.

0.204 $ 'dan işlem yapan altcoin, direncin 0.205 $' ın üzerine çıkmaya çalışıyor. 12 Mart satışından sonra yükselen bir kanalda olmasına rağmen, XRP yukarıda yer almaya devam etti. Direnç 0.205 $ iken, XRP desteğinin fiyatı 0.18 $, altcoinin en son Nisan ortasında dokunduğu bir fiyat noktası.

Nisan sonunda Bitcoin sıçramasının 9.000 doların üzerine atlamasıyla 0.222 $ seviyesine ulaştıktan sonra, altcoin inişine devam etti. Geçen ay, fiyatı yüzde 7 artmadan önce yüzde 15 düştü. Altcoin için, Bollinger Bantlarının sıkılaştığı dalgalanmaların azalması nedeniyle volatilite söz konusudur.

 XRP’nin ana şirketi Ripple tarafından öngörülen bankacılık merkezli bir kripto para birimi olarak tutkuları son zamanlarda artış gösterdi. Brezilya Merkez Bankası, Ripple CEO'su Brad Garlinghouse ile “kurumsal konular” konusunda kapalı bir görüşme yaptı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ