Bir ayın ilk günü başladığında, Ripple sadık XRP topluluğundan karışık bir tepki yaratarak bir milyar XRP daha yayınladı

Ripple Emanet Hesabından 1 Milyar XRP’yi Çıkardı Dump mı Geliyor?

Bir ayın ilk günü başladığında, Ripple sadık XRP topluluğundan karışık bir tepki yaratarak bir milyar XRP daha yayınladı

Birkaç saat önce, Ripple son birkaç yıldır yaptığı şeyi yaptı - emanet kasasından bir milyar XRP yayınladı. Bu yıl, blockchain decacorn, her biri 500 milyon XRP olmak üzere iki kısımda yapıyor.

Bu, XRP topluluğundan karışık bir tepki uyandırdı - bazıları yine öfkeli, bunun fiyatı düşüreceğine inanırken, diğerleri Ripple'ın her ay böyle büyük bir XRP yumruğunu serbest bırakmaya alışkın ve daha az umursuyor. USD cinsinden 1 milyar XRP 211 milyon dolar civarında.

Ripple bir milyar XRP'yi çıkardı

Ripple, birkaç yıldır düzenli olarak bir milyar XRP bırakma pratiğini takip ediyor. Şirketin CEO'su Brad Garlinghouse'un geçen yıl belirttiği gibi, bu fonlar XRP’nin likiditesini artırmak, yardım kuruluşlarına göndermek ve diğer girişimlere yatırım yapmak için kullanılıyor.

Bununla birlikte, XRP topluluğundaki bazı kişiler hala XRP'nin bu düzenli piyasaya sürülmesi olmadan fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyor.

Bununla birlikte, kural olarak, bu devasa büyüklükteki XRP miktarı her ayın ilk gününde emanetten serbest bırakıldıktan sonra, yaklaşık yüzde doksanı emanete geri dönüyor. Hiçbir Ripple temsilcisi topluluğa neden bu şekilde yapıldığını ve ne kadar süreceğini açıklamamıştır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ