Ripple, yükseldiğinden tehlikeli bir şekilde daha hızlı düşebilir; XRPUSD'ın 0,20 doların altına düşmesinin nedeni budur.

Ripple, yükseldiğinden tehlikeli bir şekilde daha hızlı düşebilir; XRPUSD'ın 0,20 doların altına düşmesinin nedeni budur.

Ripple şu anda parlak ama kısa bir boğa koşusu sonrasında düşüşte gibi görünüyor. Düşüşün durmasının tek yolu, hisse senedi piyasalarının yukarı doğru olumlu yönde ilerlemesi. Bu, yatırımcı güvenini artıracak ve XRPUSD'ye çok ihtiyaç duyulan ivmeyi sağlayacaktır.

BTCUSD son zamanlarda 10.000 doları aştı. Bu hamle, ETHUSD, LTC, XRPUSD, vb. Gibi diğer kriptolara muazzam bir ivme kazandırdı. Ancak, XRP'de yakın bir düzeltme yatırımcıları ve analistleri endişelendiren şeydir.

Bugün, haftanın son günü olan kurumsal yatırımcılar XRP'nin kar rezervasyonunu ve satışını şımartabilirler. Endişeyi artıran şey, XRPUSD'de büyük bir düzeltmeye işaret eden teknik göstergelerdir.

Önce Ripple için günlük tabloya bakalım. XRPUSD için işlem gören hacimler önemli ölçüde yüksektir. Ancak, alım satımlar kırmızı mumlarla ilişkilidir, bu da satışın başlamış olabileceğini gösterir. MACD hattı, sinyal hattı ile aşağı doğru çaprazlama yapmak üzeredir.


Destek 0.19802 $ iken direnç 0.22977 $.

Bununla birlikte, XRPUSD için saatlik zaman çerçevesine bakarsak, işler endişe vericidir. İşte Ripple'ın saatlik fiyat tablosu. XRP sadece altı işlem seansında % 3,5'ten fazla düşüş kaydetti.

 RSI ve MACD'nin ikisi de düşüş gösteriyor.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ