Ayılar, 10 Ekim'deki 0,26 dolarlık genel direnci savundu, ancak bugün satış baskısını kaldıramadılar.

Ripple Fiyat Analizi

Ayılar, 10 Ekim'deki 0,26 dolarlık genel direnci savundu, ancak bugün satış baskısını kaldıramadılar. Bu, boğaların her küçük düşüşte alım yaptığını ve şu anda XRP'yi 0,26 doların üzerine çıkarmaya çalıştığını gösteriyor.

0,26 doların üzerindeki bir kırılma ve kapanış (UTC saati), 0,300288 dolarlık bir desen hedefine sahip ters bir baş ve omuzlar kurulumunu tamamlayacaktır. Yükseliş geçişinin eşiğindeki hareketli ortalamalar ve 60'a yakın RSI, boğalara avantaj sağlıyor.

Bu varsayımın aksine, XRP / USD çifti mevcut seviyelerden düşerse ve 20 günlük EMA'nın (0,246 $) altına düşerse, ayıların rallilerde 0,26 $ 'a agresif bir şekilde kısaldığını gösterecek.

Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

Ayılar, 0,26 dolarlık direnci savunmaya çalışıyorlar ancak fiyatı 20-EMA'nın altına çekemediler. Bu, boğaların düşüşlerde biriktiğini gösteriyor.

Yükselen hareketli ortalamalar ve 60'a yakın RSI, kısa vadede boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

20-EMA'nın altında bir kırılma, zayıflığın ilk işareti olacak ve fiyatı 0,24 dolarlık desteğin altına çekebilirlerse avantaj ayıların lehine dönecek.

Tersine, boğalar fiyatı 0,26 doların üzerine çıkarabilirse, yeni bir yükseliş eğilimi olabilir. Parite, 0,266 dolarda ve ardından 0,28 dolarda dirençle karşılaşabilir, ancak fiyat boyun çizgisinin üzerinde kaldığı sürece eğilim yükselmeye devam edecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ