Blockchain devi Ripple, San Francisco Körfez Bölgesi'ndeki en iyi küçük ve orta ölçekli işyerleri listesinde yer aldı.

Ripple, Fortune tarafından 2020

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, şirketin inanılmaz yetenekli ekibinin bir parçası olmak için "alçakgönüllü" olduğunu söyledi.

Listedeki tek kripto para birimi odaklı şirket Ripple, 25. sırada yer aldı. İncelemeyi yapan Fortune şu ifadeleri kullanıyor

“Yönetim, çalışanların neyin iyi neyin iyi gitmediği konusunda sürekli şeffaf durumda. Girişimden  genç şirkete doğru büyümeye devam ettikçe kendimize karşı dürüst olmaya odaklanıyoruz ”

Ripple İçin Yeni Kilometre Taşları

Şubat 2019'da Fortune, Ripple'ı çalışmak için en iyi Bay Area şirketlerinden biri olarak seçti. Nvidia ve Hilton gibi devlerle birlikte inceleme yaptı.

Sınır ötesi ödeme endüstrisini bozmaya çalışan Ripple, o zamandan beri 300'den fazla ortak ve değerlemesini 10 milyar dolara çıkaran 200 milyon dolarlık devasa bir finansman turu ile çok ilerleme kaydetti.

Şirket şu anda 235 ABD çalışanına sahip. Ancak, Ripple ile 6.5 yıl süren Interledger'ın beyni Evan Schwartz da dahil olmak üzere 2019'da bazı önemli ekip üyelerini kaybetti.

Asana İlk Sırada

Körfez Bölgesi'ndeki en iyi işyerlerini belirlemek için Fortune, liderlik etkinliği, işgücü makyajı, işyeri kültürü ve diğer faktörleri dikkate alarak 33.000'den fazla çalışanla anonim bir anket gerçekleştirdi.

Mobil uygulama tasarımcısı Asana, bu yılki Fortune listesinde çok beğenilen ilk sırayı aldı. İlk üçte kişisel finans şirketi Nerd Cüzdan var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ