Ripple kurucu ortağı, son verilere göre bu yaz sonunda tükenmesi beklenen XRP zenginliklerinin kalıntılarını taşımaya devam ediyor.

Ripple Hareketliliği: Jed McCaleb Geçen Hafta 111 Milyon XRP’yi Piyasaya Sürdü – Neler Oluyor?

Ripple kurucu ortağı, son verilere göre bu yaz sonunda tükenmesi beklenen XRP zenginliklerinin kalıntılarını taşımaya devam ediyor.

Analiz platformu Bithomp tarafından sağlanan verilere göre, geçtiğimiz yedi gün içinde Ripple'ın ilk baş teknoloji sorumlusu Jed McCaleb, kripto cüzdanından 111 milyon XRP'yi serbest bıraktı.

Bu verilere dayanarak, blok zinciri analisti Leonidas Hadjiloizou, McCaleb'in yaz sonunda tamamen XRP'den çıkacağını düşünüyor.

McCaleb, 111 milyon XRP satıyor

Chris Larsen'in daha sonra Ripple Labs olarak yeniden markalanan OpenCoin'i bulmasına yardımcı olan Jed, "tacostand" cüzdanından fiat'a dönüştürülmek üzere 177.045.654 $ değerinde XRP gönderdi.

Geçen hafta Jed, günde 18,5 milyon XRP sattı. Bu hafta McCaleb'in günlük XRP satışlarını 17.301.056 tokena düşürmesi bekleniyor.

Araştırmacı Hadjiloizou, günde ortalama 15 milyon XRP satan Jed'in, Eylül ayına kadar XRP stoğunun tükeneceğine inanıyor.

Ayrıca abonelerine, 2 Mayıs Pazar günü McCaleb'in Ripple Labs'tan XRP'nin başka bir kısmını 442.127.865 token aldığını hatırlattı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ