Ripple, Kellogg Hansen'den iki yeni avukat tuttu. Başsavcı Stuart Alderoty, 2023'te yeni bir kararın geleceğini söyledi.

Ripple, Hukuk Ekibine İki Yeni Avukat Ekledi

Ripple, hukuk ekibine katılması için Kellogg Hansen'den iki yeni avukat tuttu.

Kellogg Hansen, antitröst davalarında geniş deneyime sahip bir hukuk firmasıdır. İki Kellogg Hansen avukatı Kylie Chiseul Kim ve Clayton J. Masterman, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) karşı uzun süreli davalarında Ripple'ı temsil edecekler.

Kaynaklara göre, Yargıç Analisa Torres, iki yeni avukatın SEC aleyhindeki davaya katılmasına izin verdi. Kaynaklar, işe başlamanın yasal işlemlerin uzatılabileceği anlamına geldiğini öne sürüyor.

Birkaç rapora dayanarak bir toplantı sırasında, Ripple CEO'su Brad Garlinghouse Axios medyasına, davayı kaybederlerse şirketinin ABD'den ayrılacağını söyledi.

Başsavcı Stuart Alderoty şunları söyledi:

Şimdi 2023'te bir karar çıkacak gibi görünüyor ve geçen her gün, esasen SEC tarafından çekilen bir halının kurbanı olan ABD vatandaşlarına zarar veriyor.

Bir Twitter ileti dizisinde, @FianLaw kullanıcısı, “Ripple Davalıları, SEC'in uzmanıyla ilgili amici'ye verdiği yanıtı mühürleme çabalarına karşı çıkan bir mektup sundu ve SEC'in argümanlarının “onları korumakla ilgili olduğunu” belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ