Geçen gün Davos'taki Dünya Ekonomik Forumu sırasında Ripple’ın CEO'su Brad Garlinghouse, birçok kripto para biriminin bu yıl bir halka arz gerçekleştireceğini söyledi.

Geçen gün Davos'taki Dünya Ekonomik Forumu sırasında Ripple’ın CEO'su Brad Garlinghouse, birçok kripto para biriminin bu yıl bir halka arz gerçekleştireceğini söyledi.

Ayrıca Ripple'ın da aralarında olacağını, ancak şirketinin kazanan tarafta olmasını beklediğini söyledi.

Bazıları Twitter'da, Ripple devinin yaklaşan halka arzının XRP fiyatı ve bu kripto paraya yatırım yapanlar için iyi olacağına dair şüphelerini ifade etmeye başladı.

Ancak, XRP topluluğundaki bazı kişiler, XRP yatırımcılarının bundan yararlanacağına inanarak bu haberde kesinlikle olumlu düşünüyor

"Ripple Halka Arzı, XRP Fiyatının Artırılmasına Yardımcı Olacak"

Twitter'da “Steven Bull From the Diep” olarak bilinen bir XRP destekçisi (yaklaşık 15.5 bin takipçisi ile) Ripple'ın halka açılması fikrini destekleyenlerden biri.

Son tweet'inde, Ripple halka arzının XRP fiyatını yukarı çekeceğini düşünmesinin birkaç nedeni var.

Ağını genişletmek, en iyi yetenekleri işe almak ve sadece XRP'nin üstesinden gelebileceği gerçek sorunları çözmek için Ripple'a daha fazla fon sağlayacağını düşünüyor.

Bir Ripple Halka Arz Araştırması

Bir yatırımcı @ XrpMr, takipçilerine açıklanan Ripple halka arzına ilişkin bir anket sundu. Topluluk, IPO'nun XRP fiyatı için iyi olacağına, kötü olduğuna inanıp inanmadığını ya da 'Hiçbir fikrim yok' demeyi seçebilirler.

 Şimdiye kadar yaklaşık 4.500 kişi oy kullandı. Yüzde 65,9, halka arzın XRP piyasa değeri için iyi olacağına inanıyor, yüzde 13,6 ise XRP fiyatının bundan sonra artmayacağını düşünüyor. Yüzde 20'den biraz fazlası 'Hiçbir fikrim yok' seçeneğini tercih etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ