Ödeme şirketi dLocal, ABD'de başarılı bir halka arzın ardından şimdi Nasdaq'ta listelendi. 4 Haziran Cuma günü, Ripple'ın müşterisi dLocal'ın resmi Twitter hesabı, şirketin Nasdaq'ta işlem görmeye başladığını duyurdu.

Ripple’ın Müşterisi Olan Şirketten Dev Adım Geldi

Ödeme şirketi dLocal, ABD'de başarılı bir halka arzın ardından şimdi Nasdaq'ta listelendi. 4 Haziran Cuma günü, Ripple'ın müşterisi dLocal'ın resmi Twitter hesabı, şirketin Nasdaq'ta işlem görmeye başladığını duyurdu. Borsadan listeleme sertifikasını alan şirket ekibinin bir videosu yayınlandı.

Devasa toplanan fon

Bu haftanın başlarında bildirildiği üzere, Uruguay'dan RippleNet kullanan ödemeler girişimi dLocal, ABD'deki ilk halka arzı sırasında başarıyla 617 milyon dolardan fazla fon topladı.

Şirket, 5 Mayıs'ta gizli bir şekilde halka arz başvurusunda bulundu. Kripto para dünyasında ortaklıkların son derece büyük bir önemi bulunduğu için hamlenin alana katkısının da büyük olacağı düşünülüyor. Ripple açısından bakıldığında ise XRP kullanım alanının genişlemesi açısından önem taşıyor. XRP yazının yazıldığı sırada 0,98 Dolar seviyesinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ