Anonim cüzdanlar, büyük kripto borsaları ve bir adet MoneyGram İsteğe Bağlı-Likidite koridorunda yaklaşık 114 milyon XRP aktarıldı.

Ripple’ın ODL Koridoruna Katılan 114 Milyon XRP Taşındı

Anonim cüzdanlar, büyük kripto borsaları ve bir adet MoneyGram İsteğe Bağlı-Likidite koridorunda yaklaşık 114 milyon XRP aktarıldı.

Son yirmi dört saat içinde XRPL Monitor, anonim cüzdanlar ve kripto borsaları arasında aktarılan 114 milyon XRP tespit etti. Beş MoneyGram ODL koridorundan biri de yer aldı.

Yaklaşık 114 milyon XRP taşındı

XRP işlemlerini izleyen XRPL Monitor Twitter botu 113,9 milyon XRP'nin yaklaşık on transferle taşındığını tespit etti. Bu 21.280.355 dolara karşılık geliyor.

Kayıtlı olmayan kullanıcılara sahip XRP taşınmaları cüzdanların yanı sıra kripto borsaları - Coinone, Bithumb, CEX.IO, Bitmax.LINE tarafından gerçekleştirildi.

21 Nisan'da, yaklaşık 14 milyon XRP, MoneyGram’ın beş Ripple tabanlı ODL koridorundan biri olarak hizmet veren Filipinler merkezli bir kripto borsası olan Coins.ph tarafından taşındı.

Ripple, YouTube'a "XRP hediye" dolandırıcılığı videolarından dolayı dava açtı

Ripple, Ripple’ın 'XRP hediyeleri' hakkındaki dolandırıcılık videolarını kaldırma isteklerini göz ardı ettiği için YouTube'a karşı yasal işlem başlatıyor.

Davada davacılar Ripple Labs ve Brad Garlinghouse'un kendisi. Ripple CEO’su konuyla olarak şu yorumlarda bulundu:

 “Bugün, @Ripple ve ben şahsen @YouTube'a karşı yasal işlem yapıyoruz çünkü platformları sahtekâr dolandırıcılıklarının merkez üssü ve sürekli yayından kaldırma taleplerimize yanıt olarak hiçbir şey yapmadılar. Bu gibi zamanlarda, tüketiciler zaten kendilerini savunmasız hissettiklerinde, insanları bu yaygın dolandırıcılıklardan korumak her zamankinden daha önemlidir.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ