Ripple, daha hızlı ve daha ucuz sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırmak için dünya çapında çeşitli borsalar ve bankalarla ortaklık kuruyor.

Ripple’ın ODL Platformları Yeni ATH

Şu anda, Ripple'ın Brezilya bankası Banco Topazio ile yakın bir gözlemci tarafından belirtildiği gibi, ülkede Talep Üzerine Likidite ödemelerini kolaylaştırabilecek bir anlaşma yaptığı konusunda spekülasyonlar var. Mevcut pazarlara gelince, haftalık ve günlük hacimlerde Coins.ph ve Bitso yine tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Hacmin, XRP / MXN koridorları arasında arttığı ve Filipinler Pezosu'nun [PHP] artan havale ettiği kaydedildi. Kaydedilen verilere göre, platform günde 5 milyon dolar ve haftada yaklaşık 25 milyon dolar taşındı. XRP meraklısı ve pazar araştırmacısı $ hmatejx, kaydedilen ATH'nin aşağıdaki nedenini kaydetti,

“Haftalık ATH, esas olarak ABD Doları ve Avustralya Doları - PHP koridorundaki ilerlemeler nedeniyle gerçekleşti.”

Utility-Scan tarafından sağlanan verilere göre, USD-MXN 24 saatlik en yüksek hacmi 2,19 milyon dolar olarak bildirdi. USD-PHP, 152.000 $ bir hacim kaydetti, AUD-USD 137000 $ bir hacim ile çok geride değil. Son zamanlarda, Bitso'daki XRP / MXN koridoru, likidite 10 milyonu kırdığı için tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. XRP / PHP ayrıca koinin 1,37 milyon likiditede bir artış gördü.

Son zamanlarda, Ripple'ın SVP'si Marcus Treacher, bir röportajda küresel ekonominin cüzdan kullanarak mikro ödemelerde nasıl bir artış kaydedeceğini, anında ve düşük değerli ödeme akışlarına yol açacağını açıkladı. Treacher şunu da ekledi:

“Geleneksel, büyük değerli parti akışlarından düşük değerli, yüksek hacimli ödemelere geçiş, KOBİ'lerin yeni pazarlara daha hızlı girmelerine yardımcı olacaktır. KOBİ'ler genellikle genç ve hızla büyüyor, bu da onları daha büyük, yabancı alıcılarından geç ödemelerle nakit akış krizlerine maruz bırakıyor. ”

Ayrıca geleneksel ve büyük değerli parti akışlarının düşebileceğini, düşük değerli ve yüksek hacimli ödemelerin artacağını da sözlerine ekledi. Bu, KOBİ'leri yeni pazarlara girmeye zorlayacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ