Bitcoin'in 2020 yükseliş trendi oldukça önemli. Kripto para 10 bin dolarlık direnci kırdı, tekrar düştü ve bir süredir aynı limitte oynuyor.

Ripple’ın SVP

Bitcoin'in 2020 yükseliş trendi oldukça önemli. Kripto para 10 bin dolarlık direnci kırdı, tekrar düştü ve bir süredir aynı limitte oynuyor. Yazım sırasında, BTC 9.821,79 dolardan işlem gördü. Bununla birlikte, 2020'nin Altcoin sezonunun başlangıcına da şahit olduğu söyleniyor.

Ripple’ın SV’si Asheesh Birla tün kripto paraların kullanım durumlarını ve nişlerini bulmaları ve bu ekosistemi maksimum kullanımda olacak şekilde inşa etmelerinin önemli olduğunu belirtiyor.

Birla Lightnin Network konusunda çok boğa olmadığını ve ilginç bulmasına rağmen Bitcoin ile bir değer deposu olarak Ripple’ın daha iyi olduğunu belirtti.

Birla, ölçeklenebilirlik konusunda daha fazla yorum yapıyor. Herkesin neden ölçeklenebilirliği bu kadar tartışmakla bu kadar meşgul olduğunu sorguluyor ve hiç kimse ölçeklendirmenin arkasındaki sebebi bulmaktan bile rahatsız olmadı, diyor:

 “Neden ölçeklemeliyiz diye daha fazla tartışma yok? Blok zincirleri eriyor. Ve gerçek dünya çözümleri bulmak için çok fazla enerji ve ölçeklenebilirlik konusunda daha az enerji harcarsak, bu endüstri iki ila üç yıl önde olacak.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ