Kripto para yatırımcısı Eric Choe'ye göre, XRP 0.26 $ seviyesini talep edinceye kadar bir yükseliş moduna geçemeyecek

Ripple’ın XRP Fiyatı Bu Kritik Seviyeye Ulaştıktan Sonra Boğa Dönemi Momentumunu Geri Kazanbilir

Kripto para birimi yatırımcısı Eric Choe'ye göre, Ripple'nin XRP'si 0,26 $ değerine ulaşırsa yükseliş ivmesini canlandırabilir. Bu seviye, piyasa değeri üzerinden üçüncü büyük kripto para birimi için daha büyük fiyat artışları göze çarpan bir faktör olarak görülmekte.

XRP, 21 Kasım'da token için kritik bir destek seviyesi olarak kabul edilen 0.25 dolarlık kritik desteğinin altına düştü. 21 Kasım'da potansiyel bir düşüşe kapıyı açtı. XRP o zamandan beri iyileşmeyi başaramadı.

Düşüş Devam Etti

Tartışmalı token Kasım ayında düşmeye devam etti ve sonunda 0,206 $'a düştü ve böylece iki yıl içinde en düşük seviyesine ulaştı. Evet, en ucuz XRP, Aralık 2017'deki kripto para piyasası boğa koşusunun ardından geldi.

Yine de, XRP'nin sonunda 0.17 $'a kadar düşme ihtimali yüksek. Choe, varlığın "zayıf tepkiler" almaya devam etmesi durumunda bu senaryonun meyve vereceğini belirtti.

0,02 Dolar Tehlikesi

Düşük XRP fiyat tahminleri konusunda sıkıntı yok. Token, Ripple’ın sürekli satışının neden olduğu iddia edilen 2019 yılının ikinci döneminde bile mücadele ediyordu.

Ticaret uzmanı Peter Brandt, XRP'nin 0,02 $ seviyesine kadar tamamen inebileceğini belirtiyor. Bu arada, doğrusal bir regresyon tahmini, token fiyatının sıfıra bile gidebileceğini göstermekte ancak bu fiyat tahmini yapmak için güvenilir bir yol değil.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ