Meksika'lı bir fintech avukatı olan Arturo Portilla, XRP’nin Bitcoin'den daha iyi bir değer deposu olacağını söylüyor.

Meksika'lı bir fintech avukatı olan Arturo Portilla, XRP’nin Bitcoin'den daha iyi bir değer deposu olacağını söylüyor. Bu düşünceyi Twitter sayfasında yayınladı ve XRP’nin bunu gerçekleştirmeye başladığını belirtti.

XRP Likidite Endeksi Yükseliyor

Yazısında Portilla, Bitso (Meksika), Coin.ph (Filipinler) ve BTC Piyasaları (Avustralya) kripto borsaları aracılığıyla çalışan MXN, PHP ve USD koridorlarında yükselen XRP Likidite Endeksi'nin son üç grafiğini ekledi.

Ancak, yorum dizisindeki birçok kullanıcı avukatla aynı fikirde değil ve gelecekte XRP için en iyi kullanım durumunun şimdi olduğu gibi olacağını öneriyor yani bir köprü para birimi. En iyi değer deposuna gelince, bu durumun Bitcoin'e en uygun olduğuna inanıyorlar.

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse 2018 röportajlarından birinde BTC'nin de bir değer deposu olduğuna inandığını ve BTC sahibi olduğunu söyledi.

XRP Grafiğinde Boğa Sapması

Kripto tüccarı Scott Melker, günlük XRP grafiğinde yükseliş gösteren bir topluluk olduğunu paylaşıyor. XRP, grafikteki inen çizginin üzerinde kapanırsa, bunun üçüncü en büyük kripto para için yükseliş işareti olacağını belirtiyor.

Yazının yazıldığı sırada, XRP, CoinMarketCap'e göre yüzde 7,29 artış göstererek 0,2560 $ seviyesinde işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ