Yazının yazıldığı sırada, XRP bir konsolidasyon paterninde sıkışmıştı.

Yazının yazıldığı sırada, XRP bir konsolidasyon paterninde sıkışmıştı. Bunu kırmak, XRP'ye aradığı yükselişi verebilir. XRP'nin fiyatı şu anda 0.24 $ ve 10.5 milyar dolarlık piyasa değeriyle dünyanın ikinci büyük kripto para birimi ETH'nin hemen altında yer alıyor.

Yukarıda belirtildiği gibi, ufukta XRP için % 3 ila% 6 arasında ciddi bir dezavantaj var, ancak tek kurtarıcı, 0.2366 $ 'daki bu düşüş arasındaki destek olabilir. Şu anda oluşturulan konsolidasyon modeli simetrik bir üçgen şeklinde. Kırılması durumunda her iki yöne de gidebilir. Yukarıda belirtilen destekten bir başka çöküş, fiyatı 0.2322 dolara ve serbest düşüşü 0.22680 dolara itecektir.

XRP için günlük grafik hala oyunda olan fraktal oluşumunu gösterdi. Aşağıda görüldüğü gibi, fiyat 2017 boğa koşusundan önce görüldüğü gibi üçlü tabanını başarıyla tamamladı. Dahası, 50 DMA [sarı] ve 200 DMA [mor], her ikisi de momentumun geri kazanılmasını ve gelecekteki bir altın crossover'ın olasılıklarını gösterdi.

 XRP'nin kısa vadeli beklentileri, konsolidasyon modelinin içinde hafif bir düşüş gösteriyor. Sadece 0.236 $'lık geçici destek kırılırsa 0.22 $' a doğru bir düşüş beklenebilir. Bu üçgenin kırılması her iki şekilde de olabilir. Bununla birlikte, XRP için uzun vadeli görünüm çok yükseliş gibi görünüyor, altın bir geçit XRP için rekoru düzleştirebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ