Ripple'ın XRP'sinin likiditesi son zamanlarda oldukça yüksek bir oranda artmakta. Pazar günü tüm zamanların en yeni seviyesine ulaştı.

Ripple’ın XRP’sinin Likidite Endeksi Filipinler’de hızla artıyor.

Coins.Ph verisine göre, havale yönelimli kripto para biriminin likidite endeksi son zamanlarda muazzam bir büyüme gösterdi. Likidite 15 Aralık'ta 1.261.268'e ulaştı. Meksika merkezli para birimi borsası Bitso, 9.7 milyon likidite endeksi gösterdi.

Ripple’a ABD Hükümeti yer Verdi

Ripple ve XRP yakın zamanda ABD hükümetinin raporlarında ilk defa bahsedildikten sonra manşetlere konu oldu. Tüketici Mali Koruma Bürosu (CFPB), raporunda, Ripple ve XRP'nin havale sektörünü aktif olarak bozduğunu belirtti. Büro, SWIFT’in havale piyasasını ve büyümesini takip ettiğini ve XRP’nin geçtiğimiz yıl boyunca oldukça hayati önem taşıdığını vurguladı. Daha önce, Ripple CEO'su dünyanın finansal ve menkul kıymet transferlerinin çoğunluğunun gerisinde olan SWIFT ağını ele geçirmeyi hedeflediklerini söyledi.

XRP, 0.2200 $ 'ın altında işlem görmeye devam ediyor

Yazının yazıldığı sırada, XRP 0.2136 $'dan işlem görüyor. XRP'nin fiyatı düşmeye devam edebilir ve ayılar 0,2000 doları hedefleyebilir. Ripple’ın XRP'si 0.2150 dolar destek seviyesini kırdı ve 0.2136 dolar seviyesinden işlem görüyor. Şu anda, üçüncü en büyük kripto para birimi düşüş eğilimini takip ediyor. Ancak, birkaç uzman kripto para biriminin fiyatının uzun vadede artacağını tahmin ediyor. Daha önce, tanınmış yatırımcılardan biri olan Tim Draper, XRP'nin fiyatının önümüzdeki dönemde “patlayıcı büyüme” yaşayacağını öngörmüştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ