Ripple’ın XRP'si son Twitter anketinde katılımcıların çoğunluğu tarafından ezici bir çoğunlukla oylandı.

Ripple’ın XRP

Ripple’ın XRP'si son Twitter anketinde katılımcıların çoğunluğu tarafından ezici bir çoğunlukla oylandı. DYOR podcast sunucusu Tom Buonincontri,  Twitter takipçilerinden bir altcoin seçmesini istedi; Sonsuza kadar yapışacakları IOTA, ADA, XRP ve TRX.

Son oy sayımından sonra IOTA, toplam oyların % 15,4'ünü oluşturan en az sayıda meraklıya sahipti. Üçüncü koşucunun yükseliş pozisyonu % 17.9 puanla Tron’un TRX!i tarafından alındı. İkinci sıra, toplam sayılan oyların % 23'ünü tutan Cardano’nun ADA'sı tarafından alındı.

Sonuçlar, yorum bölümünde sunulan seçimler üzerinde karışık tepkiler içeren hararetli bir tartışma yarattı. Bir yorumda, bir takipçi sadece verilen listeden oluşuyorsa kripto ekosisteminden çıkacağını söyledi.

Neden XRP!

Katılımcılar, neden seçimlerini seçtiklerine dair ayrıntılı bir rapor olmadan, yalnızca sonuçları spekülasyona ve analiz etmeye bırakıldı.

Bazıları, umut verici bir geleceği olan daha uygun fiyatlı olanlara dayanarak altcoin'in gelecekteki ölçeklenebilirliğine dayanmaktadır. Bu, XRP'nin neden “Twitter halka savaşı” nı kazandığına dair açık bir fikir verebilir.

XRP sahipleri ve yatırımcılar, mevcut piyasa değerlemesiyle desteklendiği için çoğunluk gibi görünüyor. Yazının yazıldığı sırada, XRP piyasa değeri 12.134 milyar $, 24 saatlik işlem hacmi 2.38 milyar $ olarak kaydedildi. Hacmi gün geçtikçe artmaya devam ederken, son XRP boğa rallisi önümüzdeki haftalarda beklenenler için sadece bir gölge olabilir.

Ripple'ın yıl içinde muhtemelen halka arz yoluyla halka açılmaya çalışmasıyla, kamuoyunun paraya olan güveninin büyük olaydan önce artması bekleniyor. Analistler, Ripple’ın XRP'sinin 2020'de kral kripto para, Bitcoin ve daha geniş bir kripto pazarını iyileştirdiğine inanmak için nedenler veriyorlar. Buna ek olarak, Ripple’ın CEO'su Brad Garlinghouse, koinin kripto alanındaki uygunluğunu savunmak konusunda çok vokal oldu.

Geri Kalanlara Karşı?

Kripto piyasası, seçim yapmak ve yatırım yapmak için çok çeşitli dijital varlıklar sunarak, katılımcıların neden belirli paralara eğilimli olduğuna dair sonlu bir cevap almak zor olabilir.

Tom tarafından sağlanan listedeki her altcoin kullanıcılarına farklı bir tat sunuyor, markalama durumuna, koinin kullanıcı dostu olmasına ve gelecekteki ölçeklenebilirliğine kadar farklı gçüşler bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ