Ripple ile yakından bağlantılı XRP, son 24 saatte oldukça yükseldi.

Ripple’ın XRP

6 Ocak'ta, üçüncü en büyük kripto para birimi, sadece bir hafta ya da iki hafta önce kurulan çok yıllı düşük seviyelerden yaklaşık 0.18 $'dan 0.22 $’lık mevcut fiyata yükseldi.

Yukarı doğru bu dramatik harekete rağmen, popüler altcoin son zamanlarda önemli bir borsanın tokenı delist ettiğine dair haberler ile temel bir darbe aldı.

BitBox Bashes Token ve XRP'yi Delist ediyor

5 Ocak'ta yayınlanan bir açıklamaya göre, LINE (Japonya ve Kore gibi ülkelerde milyonlarca kullanıcısı olan bir Asya sosyal medya devi) tarafından işletilen ve başlatılan kripto para borsası BitBox, kısa bir süre sonra XRP'yi, özellikle de varlığın Bitcoin , Ethereum ve Tether'ın USDT'ye karşı çiftlerini kaldıracak. Bunun neden gerçekleştiği konusunda şirket bir gönderide şu ifadelere yer veriyor:

BITBOX'da işlem gören tüm koinleri sürekli olarak izliyoruz. Bir kripto para performans, güvenilirlik, likidite veya yasa ve düzenleme gerekliliklerine göre standartlarımızı karşılamıyorsa, borsadan çıkartılacaktır. Varlıklarınızı ve ilgi alanlarınızı korumak için, teslim etmeden önce yeterli bildirimi yaparız.

Token 16 Ocak 2020'den itibaren silinecek, bu da şu anda “delist edilen kripto para ve çiftler artık para yatırma ve alım satım için kullanılamayacak ve listeden etkilenen tüm doldurulmamış siparişlerin otomatik olarak iptal edileceği anlamına geliyor.”

İlginçtir, bazıları ani delist etmeyi sorgulamaya başladı. Crypto Penguin, Twitter'da bu olayla ilgili bir numaradan yanıt alarak aşağıdaki tweet'i yayınladı.

Durum ne olursa olsun, XRP'nin fiyatı istikrarlıydı, delist edilmenin yatırımcıların duygularını hiç etkilemediği görülüyor.

Hala Boğa Görünümü

Gerçekten de, analistler hala altcoin üzerinde aşırı derecede yükseliş bekliyor.

Ethereum World News'in önceki raporlarına göre, kripto para birimi ve varlık tüccarı Brian Beamish dalgalanma başladıktan sonra Twitter'da aşağıdaki tweet'i yayınladı ve “kurulumlar ve kurulmaya devam” dedi.

Bahsettiği şey, XRP'nin göstergelerinin ticaretine göre yükselişe geçmesi ve bu da XRP'nin önümüzdeki haftalarda muhtemelen önümüzdeki Mart ayının sonunda 0.30 dolara çarpabileceği sonucuna varması.

 Bu, TraderWolf'un XRP'nin muhtemelen aylar önce oluşan büyük bir düşen kamanın ortasında ticaret yaptığını kaydetmesinden kısa bir süre sonra gelir. Bu düşen kamanın akılda tutulmasıyla, XRP için olası bir sonucun, varlığın 2020'ye doğru kırılma momentumu oluşturmaya başlayacağını, ardından potansiyel olarak % 60 yükselişle gelecek yılın ortasında 0,30 dolara atlayacağını belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ