İsmini Ripple kahini olarak duyuran Credible Crypto geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu tahminlerle gündeme geldi.

Ripple Kahini Bu Tahminiyle Yanılabilir!

İsmini Ripple kahini olarak duyuran Credible Crypto geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu tahminlerle gündeme geldi. Kripto para topluluğu tarafından yakından takip edilen kripto para analistinin bir DeFi altcoin projesine yönelik beklentileri ise açıkçası pek de akla makul gelmedi. Peki analist neler söyledi?

Credible Cryipto merkezsiz borsa olan Curve Finance’in yönetişim tokeni olan Curve(CRV)’yi özel olarak radarına aldığını vurguluyor. Analiste göre CRV için her halükarda dip görülmüş durumda. Analist buradan büyük bir ralli beklediğinin vurguluyor.

Analiste göre CRV’de başlayan bir yükseliş dalgası kripto para biriminin 10 kat yükselmesini sağlayacak. Bu yükseliş dalgası kripto para biriminin geçen ay yapmış olduğu Bitcoin ve Ethereum tahminlerinin gerçekleşmediğini belirtelim.

Analist geçtiğimiz ay Bitcoin için 38 bin dolara gerileyip yükselişe geçeceğini belirtmişti. Ancak Bitcoin’de sonrasında yaşanan düşüş dalgası BTC’İ 26 bin dolara kadar düşmüştü

Analist Bitcoin dışında Ethereum konusunda da yanılmıştı. BTC’ye paralel bir şekilde yükseliş öngören Credible Crypto altcoinlerin düşüşü ile bir kez daha yanılmıştı.

Yanılan analistleri takip ederken dikkatli olmada fayda var. Takipçilerinin fazla olmasının kimseyi güvenilir yapmayacağını vurgulamak gerekiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ