Ripple, Joyalukkas Exchange ile yeni bir ortaklık kuruyor. Avukat John Deaton, Ripple'ın SEC'e karşı kazanacağından hiç şüphesi yok.

Ripple Kazanacak Çünkü SEC Yüksek Mahkemedeki Son Davaları Kaybetti ve Yeni Ortak Milyar Dolarlık Pazarda XRP Kullanıyor

Ripple, Joyalukkas Exchange ile yeni bir ortaklık kuruyor. Avukat John Deaton, Ripple'ın SEC'e karşı kazanacağından hiç şüphesi yok.

Ripple Baş Hukuk Sorumlusu Stuart Alderoty, SEC'in Yüksek Mahkeme'deki zayıf geçmişinden bahsetti. Onun ifadesine göre SEC, Yargıtay'daki diğer sanıklara karşı açtığı davada pek şanslı olmadı. Stuart Alderoty, ABD SEC'in Yüksek Mahkeme'deki 5 davadan 4'ünü kaybettiğini belirten bir tweet attı.

Ayrıca, gelişmenin yalnızca birkaç sanığın yeterince cesur olmasından ve SEC'in zorbalığına karşı mücadele edecek kaynaklara sahip olmasından kaynaklandığını doğruladı. Başarıya ulaşmak için yasalara uymayan yasal pozisyonları zorlamak için de mücadele ettiklerini savunuyor.
Avukat John Deaton, Ripple'ın SEC'e karşı açtığı davayı kazanacağına inandığını ve Yüksek Mahkeme'nin SEC'in "büyük aşımını" askıya alacağını söyleyerek yanıt verdi.

John Deaton, West Virginia EPA davasının, SEC'in sınırlarını aştığını gösteren böyle bir dava olduğundan bahsetti. Tüm ağırlığını Ripple'a vermeye devam ediyor ve iyi yazılmış özet karar özeti için onu övüyor.

Ripple'ın kazanacağından ve mevcut Yüksek Mahkemenin @SECGov'un brüt aşırı erişimini kapatacağından hiç şüphem yok. Batı Virginia 🆚 EPA vakası, benimle aynı fikirde olmak için okumanız gereken tek şey. @Ripple'ın özet karar özeti zaten son derece iyi yazılmış bir temyiz özeti. https://t.co/o3g9zML9S2

- John E Deaton (@JohnEDeaton1) 20 Şubat 2023

"Yargıç Netburn ve Yargıç Torres'e sahip olduğumuz için şanslıyız ve Yargıç Torres, beklediğim gibi SEC'in önergesini reddederse ve bunun bir jüriye gittiğini söylerse, bu bir galibiyettir. Hareketimi Ripple'ınkiyle karıştırıyorsun. Ripple'ı desteklemek için değil SEC'e karşı çıktım.” Deaton ekledi.

Ripple Umut Vadeden Bir Ortaklığa Daha İmza Attı

Dubai merkezli Joyalukkas Exchange'in genel müdürü Punnoose Mathew'a göre, "işletmeler için blockchain ve kripto çözümlerinin lideri" ile bir toplantı yapıldı. Mathew, üç Ripple çalışanı olan Mark Johnson, William Cooley ve Nick Taplin'den bahsediyor.

Matthew, toplantının Ripple'ın para transferi ekosistemine getirebileceği faydalar hakkında bir tartışma içerdiğini açıkladı. Ayrıca Matthew, borsanın Ripple ile işbirliğine kapılarını tamamen açtığını da sözlerine ekledi. Matthew, LinkedIn'deki son gönderisinde şunları yazdı:

Ripple'ın, XRP platformunu kullanarak İsteğe Bağlı Likidite ile uygun fiyatlı sınır ötesi ödemeler, anında ödeme ve sürekli likidite erişimi için para transferi kuruluşlarının ölçeğini büyütmesi için nasıl harika bir kolaylaştırıcı olabileceğine dair harika bir tartışmaydı. Sizinle işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.

Joyalukkas Exchange, Joyalukkas Group'un bir parçasıdır. Grup, multi-milyar dolarlık küresel bir holding ve aynı zamanda Mücevherat perakendesinde dünyaca ünlü bir markadır. Joyalukkas Exchange, kendisini Abu Dabi'deki en güvenilir ödeme hizmeti sağlayıcılarından biri olarak konumlandırıyor.

Halk, borsa ile ortaklığı onaylayan resmi bir açıklama beklerken, XRP tabanlı teknoloji On-Demand Liquidity'nin (ODL) sınır ötesi ödemelerin iyileştirilmesi için kullanılması muhtemeldir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ