Ripple, en son üç aylık raporunda 2020'nin dördüncü çeyreğine kıyasla yerel XRP tokenının neredeyse iki katını sattığını açıkladı.

Ripple Labs, 2021 Yılının 1. Çeyreğinde XRP Satışlarını İkiye Katladı

Ripple, en son üç aylık raporunda 2020'nin dördüncü çeyreğine kıyasla yerel XRP tokenının neredeyse iki katını sattığını açıkladı.

Blockchain firması Ripple Labs, 2021'in ilk üç ayında toplam XRP satışlarının, 2020 yılının 4. çeyreği için bildirilen 76,27 milyon dolardan % 97 daha yüksek olan 150,34 milyon dolar olduğunu bildirdi. RippleNet'in İsteğe Bağlı Likidite veya ODL hizmeti için artan talep söz konusu.

Ripple token hacimleri artmaya devam ediyor

Resmi duyuru, "Ripple, belirli müşterilerin ODL deneyimini iyileştirmek, ön finansman ihtiyacını ortadan kaldırmak ve anında küresel ödemeleri mümkün kılmak için artan XRP likiditesi sağlamanın bir parçası olarak ODL'yi ve temel altyapı ortaklarını desteklemek için satış yapmaya devam etti." İfadelerine yer veriyor.  

Birinci çeyrek XRP birikimi dönemi oldu

Rapor, cari yılın ilk çeyreğinin XRP birikimi dönemi olduğunu ve 1 ila 10 milyon token tutan balina hesaplarının sayısının % 6,3 oranında arttığını belirtti. Bu, üç aylık dönemde % 154 artış gösteren XRP token fiyatlarına yansıdı. CoinGecko'ya göre XRP, gün içinde % 11 düşüşle 1.53 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ