Ripple CEO'su, BofA'nın ODL ürününü kullanmaya başlamak için SEC dava sonucunu beklediğini söyledi.

Ripple, Makine Öğrenimini Entegre Ediyor ve Dava Bittiğinde Bank of America İle Ortaklık Kuruyor

Ripple CEO'su, BofA'nın ODL ürününü kullanmaya başlamak için SEC dava sonucunu beklediğini söyledi.
Ripple, ODL hizmetini 2022'de yeni pazarlara getirme konusunda kayda değer bir ilerleme kaydetti.
Kurumsal blok zinciri ve kripto çözümleri sağlayıcısı Ripple, yeni ortaklar edinme, yeni yerleşim pazarlarında ilgi çekme ve yeni teknolojiyi entegre etme konusunda önemli ilerleme kaydediyor.
Ripple CEO'su Brad Garlinghouse tarafından yapılan açıklamaya göre özellikle ABD'deki yeni ortaklardan ilgi artıyor. Bu, özellikle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) Ripple aleyhindeki davası yakında sona erebileceği için böyledir.

Garlinghouse'un Londra'da düzenlenen Ripple Swell 2022 etkinliği sırasında özel yatırım şirketi Linqto'nun üye satışları müdürü Nick Burrafato'ya Bank of America'nın (BofA) davanın bitmesini bekleyen bu Amerikan devlerinden biri olduğunu söylediği iddia edildi. Ripple'ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) ürünlerini kullanarak.

Burrafato yaptığı açıklamada;

[Brad Garlinghouse], XRP konusunda netlik kazanabildikleri sürece SEC ile anlaşmaya hazır olduklarını açıkça belirtti. Ona Amerikan şirketlerinin kenarda bekleyip netlik sağlandıktan sonra oyuna atlamak için bekleyip beklemediğini sordum - 'Kesinlikle' dedi. Özellikle Bank of America dedi,
Burrafato'ya göre Garlinghouse, BofA'nın Ripple'ın ODL hizmetini kullanmaya başladıklarında güçlü bir rekabet avantajı elde edeceğini ekledi. Ripple CEO'su, şirketin, XRP Ledger blok zincirinin yerel token'ı XRP'nin menkul kıymet olup olmadığı konusunda düzenleyici netlik sağlandığı sürece Ripple ile anlaşmaya karşı olmadığını ekledi.

Ripple'ın ODL Ürünü Artık Küresel Yerleşim Ağ Geçitlerinin %90'ında

2020'den beri sürüncemede olan SEC davası, Ripple'ın dünya çapında önemli ölçüde benimsenmesini kaydetmesini engellemedi. Bir basın açıklamasına göre, 2022'de Ripple'ın ODL ürünleri Afrika, Belçika, Arjantin ve İsrail gibi yeni bölgelere girdi. Avustralya, Brezilya, Singapur, BAE ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere bazı eski itibari para tabanlı RippleNet kullanıcıları ODL'ye yükseltti.

Bu, şirketin şu anda 40'tan fazla takas pazarında veya tüm küresel yerleşim ağ geçitlerinin yaklaşık yüzde 90'ında olduğu ve onu SWIFT için güçlü bir rakip haline getirdiği anlamına geliyor.

Bu arada şirket, 2022'de RippleNet için Makine Öğrenimi yeteneklerini de piyasaya sürdü. Bu özellik, optimum likiditenin mevcut olmasını sağlamak için çeşitli işlem türlerini desteklemek ve müşterinin cüzdanındaki fonları yönetmek için teknolojiyi kullanarak Ripple ürünlerinin müşteri hizmetleri deneyimini iyileştirmeye hazırlanıyor. müşteriler adına.

Ripple Mühendislikten Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Devraj Varadhan, açıklamada;

2022'de, sürdürülebilir bir şekilde büyümek ve müşterilerimiz adına sınıfının en iyisi deneyimi sunmak için çözümler icat etmeye ve sunmaya devam edeceğiz. Ripple'ın makine öğrenimi ve otomasyon çabaları, kriptonun ve tüm kurumsal sınıf ürünlerimizin bel kemiği olan likiditeye odaklanır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ