XRP fiyatı düştü. Ancak, XRP pazar performansına ve Ripple ve XRPL topluluğu tarafından koinin gelecekte gelişeceğini görmek için uygulanan önlemlere daha yakından bakalım.

Ripple Piyasa Performansı: XRP Fiyatı Düşüyor Ancak Yakında Yeniden Artmaya Başlayabilir

XRP fiyatı düştü. Ancak, XRP pazar performansına ve Ripple ve XRPL topluluğu tarafından koinin gelecekte gelişeceğini görmek için uygulanan önlemlere daha yakından bakalım.

Ripple’ın XRP'si piyasada iyi bir resepsiyon aldı ve 2017-2018 amortismanından sonra fiyat yavaş bir şekilde toparlanıyor. Bu nedenle XRP pazar performansı bu günlerde yaygın olarak tartışılıyor. XRP fiyatı istikrarlı bir seyir izleyerek düşüş eğilimini kırdı ve aynı zamanda yukarı yönlü bir hareket oluşturmaya başladı.

Bu, kripto balina spekülasyonlarındaki artış ve kripto birikimindeki artışla talep ve arzda bir dengesizlik yarattı. Ripple emanet hesabında büyük bir XRP kilitlediğinden ve XRP'yi likidite kaynağı olarak kullanmayı kabul eden daha fazla finans kurumu ve kripto borsaları nedeniyle dijital varlığa olan güven hızla artıyor.

XRP Piyasa Performansı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ripple’ın CEO'su Brad Garlinghouse geçtiğimiz günlerde CNN sunucusu Julia Chatterley ile yaptığı röportajda Amazon'un pazarındaki tüm kripto varlıklarının bireysel olarak başarılı olması için bir alan olduğunu söyledi. Çok uzun sürmedi, Ripple, Ethereum'a kripto para birimleri ve blockchain teknolojisinin gündemine öncülük edeceklerini gösteren bir köprü kurmayı planladığını açıkladı.

Bunun, XRP piyasa fiyatında karşılık görmesi ve bunun sonucunda piyasa kapitalizasyonunun yükseldiğini görecek daha fazla yatırımcı kazanması bekleniyor. XRP, ticaret hacmi ve piyasa değeri açısından ilk 5 sıradaki kripto varlıkları arasında, ancak bir doların altında sadece bir ticarette olduğuna dikkat çekiyor.

Daha yakından bakarsanız, XRP gelecek vaat eden bir varlık olarak adlandırılır. Bunun nedeni, ana şirketinin bir emanet hesabında kripto paraların daha büyük bir kısmını tutması ve bunları piyasa performansına ve müşterilerin refahına göre aylık olarak serbest bırakmayı planlamasıdır. Ayrıca şirket, ilgikazanmasına yardımcı olmak için dünyadaki MoneyGram gibi diğer yerleşik finans kurumlarıyla işbirliği yapmaktadır.

Daha sonra analistlerin çılgın ticaret teorisine göre, piyasa değerlemesi ve günlük ticaret hacmindeki artışla, dijital varlığın şu anda Bitcoin ile aynı olan nadir bir kripto varlığı olacağı zaman geliyor. Bu, Garlinghouse’un müşterilere farklı bir pazar ihtiyacını çözdüğü için hiçbir kripto varlığının piyasaya hakim olamayacağı yönündeki yorumlarıyla destekleniyor.

XRP Fiyatının Teknik Analizi

XRP, son birkaç hafta içinde 0.26-0.35 $ arasında işlem görüyor. XRP yılın başından bu yana fiyat değeri, piyasa değeri ve 24 saatlik ticaret hacmi artmış durumda. Ancak, XRP piyasa fiyatı Bitcoin ve diğer altcoinlerin fiyatı ile birlikte geçen hafta kapanana kadar düşüyor.

 Ancak, hafta sonu ve Pazartesi pazarı açıldığında istikrar kazandı. Bu raporu yazarken, XRP yüksek ve orta zaman dilimlerinde güçlü bir destek bölgesine 0.26 $ 'dan ulaşarak 0.27 $' dan işlem görüyordu. Öte yandan, piyasa değeri, son üç haftada 15 milyar dolardan düşerek 11.99 milyar dolar olarak gerçekleşti. Sonuç olarak günlük hacim yavaş yavaş düşüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ