Altcoinlerin çoğu BTCUSD'nin düşüşünden sonra önemli bir darbe aldı. Ripple gibi bazıları önceki seviyelere dönmek için mücadele ediyor.

Ripple Satış Baskısına Dayanabilecek mi?

Altcoinlerin çoğu BTCUSD'nin düşüşünden sonra önemli bir darbe aldı. Ripple gibi bazıları önceki seviyelere dönmek için mücadele ediyor.

XRPUSD, Dow’un Nisan ayında göze çarpan düşüşünden bu yana en sorunlu Altcoin'lerden biriydi. İyileşme bakışları gösterdi. Bununla birlikte, XRP hala mevcut seviyelerini korumak için mücadele ediyor.

Ripple'ın BTC'nin sırtına binen periyodik boğa koşusu oldukça kısa sürdü. BTC en çok acı çektiğinde Ripple'ın yükseleceğini düşünen yatırımcılar  yanıldı.Bitcoin fiyatları düştükçe Ripple daha da düştü.

İşte XRPUSD için dört saatlik zaman dilimi. Satış baskısı hala büyük görünüyor. Ayıların şu anda Ripple'a hâkim olduğu açıkça görülüyor.

Hacimdeki büyük artışlar büyük bir kırmızı mum ile geldi. Ve Bitcoin'in çok beklenen yarıya indirilmesinden sonra bile, yatırımcıların XRP'de düşüş göstermeye devam ettiğini gösteriyor.

Önemli direnç seviyesi 0.19802 $ 'dır. Şu an itibariyle, Ripple bu seviyeyi geçmeyi başardı. Bu şekilde kalıp kalmayacağını görmek ilginç olacak.

XRPUSD şu anda 0.19810 $ 'dır.

XRPUSD için hızlı bir iyileşme beklenebilir mi?

Ripple’ın iyileşmesi birçok dış faktöre bağlı olacaktır:

Coronavirus salgını sayesinde dünya ekonomisi bir testere üzerindedir. Ekonomiyi restore etmek Hükümetler tarafından çok çalışmak ve halkın işbirliğini gerektiriyordu.

Borsalar gergin. Yatırımcılar iyileşmedikçe riskli varlıklardan uzak duracaklar.

Coronavirus pandemisine karşı mücadele edilmelidir. Bunu yapmanın tek yolu bir aşının geliştirilmesi olacaktır. Farklı ülkelerdeki birçok şirket başarı elde ettiğini iddia etse de, aşı geliştirme şüphesiz biraz zaman alacaktır.

Son olarak, XRPUSD ayıları yenmek için yatırımcıların desteğine ihtiyaç duyuyor. Yatırımcı duygularındaki iyileşme Ripple'in tekrar yoluna girmesine yardımcı olacaktır.

 BTCUSD'deki bir artış şüphesiz Ripple'daki kayıp momentumu geri getirecektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ