Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından XRP davasına rağmen "şimdiye kadarki en güçlü yılı" elde etti.

 Ripple, SEC İle Devam Eden Davaya Rağmen En Güçlü Yılını Kaydetti

Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından XRP davasına rağmen "şimdiye kadarki en güçlü yılı" elde etti.

CEO Brad Garlinghouse'a göre Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından XRP davasına rağmen “şimdiye kadarki en güçlü yılı” elde etti. “Kriptoyu 'Vahşi Batı' olarak adlandırmak bir saçmalık” dedi ve “çoğunun küresel olarak finansal düzenleyicilere uyduğunu” vurguladı. Ripple CEO'su Çarşamba günü bir dizi Tweet'te şirketinin başarısı ve kripto para birimi düzenlemesi hakkında konuştu.

Ripple, Davaya Rağmen En Güçlü Yılı Geçirdi

Daha önce bildirildiği gibi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bir yıl önce Ripple Labs ve kurucu ortağı Chris Larsen aleyhine dava açtı. Menkul kıymetler gözlemcisi, XRP'nin menkul kıymet olarak kaydedilmesi gerektiğini iddia etti. Garlinghouse, SEC'in XRP'ye karşı açtığı davanın "sadece Ripple'a değil, ABD'deki kriptoya yönelik bir saldırı" olduğunda ısrar ediyor. “2021 kripto için bir dönüm noktası oldu. Milyarlarca insanı küresel finans camiasına getirme fırsatının kabulü ve farkındalığı hiç bu kadar net olmamıştı. Çok daha az 'maksimalizm' ve sektöre katılan çok daha fazla inşaatçı görmek inanılmazdı" diye ekledi.

“SEC Başkanı Gary Gensler Agresif Bir Şekilde Kripto Karşıtı Bir Yaklaşım Benimsedi.”

Ripple CEO'su, SEC Başkanı Gary Gensler'in “agresif bir şekilde kripto karşıtı bir yaklaşım benimsediğini ve şirketlerin şimdiden ABD dışına çıktığını” belirtti. “Bugün SEC, ETH'nin yasal statüsüyle ilgili soruları yanıtlamayacak, başka hiçbir şeye cevap vermeyecek. “Kriptoyu 'Vahşi Batı' olarak adlandırmak bir saçmalık , çoğu küresel olarak finansal düzenleyicilere uyuyor. Bu sektör, düzenli bir oyun alanı ile tutarlı bir şekilde uygulanan düzenleyici netlik ve düzenleme talep ettiği için cezalandırılmamalıdır.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ