Ripple, devam etmenin SEC'i oyunculuğu için ödüllendireceğini ve davalıları daha fazla önyargılı hale getireceğini savunuyor.

 Ripple, devam etmenin SEC'i oyunculuğu için ödüllendireceğini ve davalıları daha fazla önyargılı hale getireceğini savunuyor. XRP, son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 5,7 kazanç elde ederek 0,835 dolar civarında işlem gördü.

SEC vs Ripple davasında, Ripple'ın avukatları davayı kazanmak için yorulmadan çalışıyor. Savunma avukatı James K. Filan tarafından açıklanan son güncellemeye göre Ripple, SEC'in zaman yönetiminden memnun değil. Özellikle, sınır ötesi ödeme şirketi SEC'i Metz Ek Uzman Raporu'nu geç sunmakla suçladı

Filan, bir tweet ile “Ripple, Chris Larsen ve Brad Garlinghouse, SEC'in geç dosyalanan Metz Ek Uzman Raporunu Vurma Hareketi'ni daha fazla desteklemek için bir mektup sundular” dedi.

Bu, SEC'in Ripple davasında zamanla oynamak zorunda kaldığı ilk sefer değil. Bu nedenle Ripple, SEC'in davayı genişletme şeklinden memnun değil. Bununla birlikte, sanıklar nihai kararın kendilerinin lehine olacağı konusunda iyimserler.

Sanıklar, "SEC'in Dr. Metz'in yeni raporunu sunmak için bu davada planlanan son ifadenin sonrasına kadar bekleme kararı yaptırım gerektiriyor" dedi. Belgelere göre, Ripple, devam etmenin SEC'i oyunculuğu için ödüllendireceğini ve davalıları daha fazla önyargılı hale getireceğini savunuyor. Belirtilen mektupta;

Kural 37 yaptırımları, özellikle, bir tarafın uymamasından faydalanmamasını sağlamak ve mevcut dava ve diğer davalar üzerinde genel bir caydırıcı etki olarak hizmet etmek gibi birkaç önemli amaca hizmet eder,dedi.

Özellikle Dr. Metz, XRP fiyat hareketleri hakkındaki raporunun ardından daha önce diğer uzmanların eleştirileriyle karşılaşmıştı. Önceki yargılamalara göre, Dr. Metz, XRP fiyat hareketlerinin Ripple hakkındaki organik haberlerin aksine manipülatif uygulamalar tarafından yönlendirildiğini yeterince kanıtlamamakla suçlandı.

Ripple Güçlü Bir Şekilde Tutunuyor

SEC ve Ripple davası başlamadan önce şirket, düzenleyicilere net kripto politikaları yürürlüğe koyma çağrısında bulundu. Şirket, CEO'su Brad Garlinghouse aracılığıyla, net kripto politikalarıyla başka bir ülkeye taşınma olasılığını ima etti. Bununla birlikte, dava geldi ve şirket savaşmak zorunda kaldı.

Bir yıl artı sonra, Ripple güçlü olmaya devam ediyor ve XRPL'deki geliştiricilere yardım etmeye kararlı. Son zamanlarda şirket, zincirdeki geliştiricileri desteklemek için 1 milyar XRP taahhüt etti.

Ripple, fonun bir parçası olarak birkaç yeni geliştirici programını tanıtmak için finansal, teknik ve ticari destek sağlayacak. Önümüzdeki 10 ila 20 yıl içinde, hibe programının bir parçası olarak 1B XRP, uygulamalarını kavram kanıtlamadan XRP Defterindeki yeni işletmelere kadar geliştirmek ve ölçeklendirmek isteyen geliştiricilere dağıtılacak.

Ripple, devreye girerek ve geliştiricilere yardım ederek topluluktan çok önemli bir destek alıyor. Özellikle XRP, yeni projeler getiren kripto evrimine rağmen ilk on içinde kalmayı başardı.

 Ripple geliştiricilere hibe programlarına 1 milyar XRP taahhüt etti, XRP fiyatı %7 arttı. Verilerimize göre XRP, son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 5,7 değer kazanarak 0,835 dolar civarında işlem gördü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ