Ripple, emanet cüzdanından 100.000.000 XRP (27.9 milyon dolar) daha açtı ve bir satışın geleceğinden korkuluyor.

Ripple, Tüccarların Satıştan Korktuğu Bir 100.000.000 XRP’nin Daha Kilidini Açtı – Selloff Kapıda mı?

Ripple, emanet cüzdanından 100.000.000 XRP (27.9 milyon dolar) daha açtı ve bir satışın geleceğinden korkuluyor.

Ripple’ın XRP sahipleri kısa süre sonra resmi ekibin emanet cüzdanından devasa bir token kilidini açarak bir satışla karşılaşabilir. XRP bu hafta artmakta, ancak bu yakında sona erecek olabilir. Whale Alert'e (@whale_alert) göre 100 milyon XRP'nin kilidi açıldı.

Kilit açmaya verilen tepkiler ezici bir çoğunlukla olumsuzdu. Birçoğu, ekibin başka bir XRP tokenı grubunun kilidinin açılmasından dolayı şaşkındılar.

Token kilidini açmak, Ripple için önemli bir tartışmaya neden olan yaygın bir olay gibi görünüyor. Her ay, 1 milyar XRP, ekibin emanet cüzdanından açılır; bu nedenle, en son 100 milyon XRP’nin kilidinin açılması dezavantajlı bir durum gibi gözüküyor. Ekibin her ay toplam 100 milyon dolarlık fazla fonlarla ne yaptığı belli değil.

Üçüncü en büyük kripto para birimi, yakın zamanda XRP / USD kalıcı takasları için BitMEX'te listelendi.

Ripple’ın XRP'si şu anda günlük bazda % 2,94 arttı ve güçlü işlem hacmine sahip olmaya devam ediyor. Son zamanlarda, Ripple’ın CEO'su Brad Garlinghouse XRP'yi eleştirmenlere karşı savunmak için Twitter’a gitti: XRP’nin 2020’de Bitcoin’den ve daha geniş kripto para piyasasından daha iyi performans gösterdiğini iddia etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ